Stamboom Vennik

Willem Bartholomeusz van Dorp

Willem Bartholomeusz van Dorp

Mannelijk - 1526


Generaties:      Standaard    |    Verticaal    |    Compact    |    Box    |    Alleen tekst    |    (Uitgebreide)kwartierstaat    |    Voorouderwaaier    |    Media    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Willem Bartholomeusz van Dorp is geboren in Naaldwijk (zoon van Bartolomeeus Hendricksz van Dorp en Baertgen Willemsdr Hoeck); is gestorven op 2 feb 1526 in 's-Gravenhage.

    Gezin/Partner: Beatris Jan Doezdr. Beatris en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. Adriaen Willems Meeusz van Dorp en is gestorven.
    2. Anna Willemsdr van Dorp en is gestorven.
    3. Dirk Willemsz van Dorp is gestorven in 1521.
    4. Jan Willemsz van Dorp en is gestorven.
    5. Maria Willemsdr van Dorp en is gestorven.

Generatie: 2

  1. 2.  Bartolomeeus Hendricksz van Dorp is geboren in 1440 (zoon van Hendrick Bertelmees van Dorp); is gestorven op 16 mei 1520 in 's-Gravenzande.

    Bartolomeeus + Baertgen Willemsdr Hoeck. Baertgen (dochter van Willem Philips Hoecxz) is geboren in 1440; is gestorven op 13 mrt 1508 in Naaldwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Baertgen Willemsdr Hoeck is geboren in 1440 (dochter van Willem Philips Hoecxz); is gestorven op 13 mrt 1508 in Naaldwijk.
    Kinderen:
    1. 1. Willem Bartholomeusz van Dorp is geboren in Naaldwijk; is gestorven op 2 feb 1526 in 's-Gravenhage.
    2. Machteld Bartholomeusdr van Dorp is geboren circa 1475 in Naaldwijk; is gestorven op 11 okt 1524 in Naaldwijk.
    3. Doctoraat in de theologie Maarten Meesz van Dorp is geboren in 1485 in Naaldwijk; is gestorven op 31 mei 1525 in Leuven, Belgie.


Generatie: 3

  1. 4.  Hendrick Bertelmees van Dorp is geboren in 1400 (zoon van Bertelmeus Tymansz van Dorp en Pieternelle Heijnric Kerstantsdr van Vliet); is gestorven op 14 feb 1477.
    Kinderen:
    1. 2. Bartolomeeus Hendricksz van Dorp is geboren in 1440; is gestorven op 16 mei 1520 in 's-Gravenzande.

  2. 6.  Willem Philips Hoecxz is geboren circa 1420; is gestorven in 1471.
    Kinderen:
    1. 3. Baertgen Willemsdr Hoeck is geboren in 1440; is gestorven op 13 mrt 1508 in Naaldwijk.


Generatie: 4

  1. 8.  Bertelmeus Tymansz van Dorp is geboren in 1370 (zoon van Thyeman Bertlomeusz van Dorp en Katerijn Tyemans); is gestorven circa 1400.

    Bertelmeus + Pieternelle Heijnric Kerstantsdr van Vliet. Pieternelle (dochter van Kerstant Coppartsz van der Vliet) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 9.  Pieternelle Heijnric Kerstantsdr van Vliet (dochter van Kerstant Coppartsz van der Vliet); en is gestorven.
    Kinderen:
    1. 4. Hendrick Bertelmees van Dorp is geboren in 1400; is gestorven op 14 feb 1477.