Stamboom Vennik

Marigje Claasdr van Leeuwen

Generatie: 1
Generatie: 3
Generatie: 4
1. Marigje Claasdr van Leeuwen is geboren in 1685 in Bodegraven; is gedoopt op 14 feb 1685 in Bodegraven (dochter van Claas Willemsz van Leeuwen en Lijsbeth Jansdr Verhoogh); en is gestorven.
2. Claas Willemsz van Leeuwen is geboren in 1650 in Bodegraven (zoon van Willem Cornelisz van Leeuwen en Marrechgien Claasdr Brugge); is gestorven in Bodegraven. Claas is getrouwd met Lijsbeth Jansdr Verhoogh op 5 mrt 1684 (civil) in Bodegraven. Lijsbeth en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]
3. Lijsbeth Jansdr Verhoogh en is gestorven. Kinderen:
- 1. Marigje Claasdr van Leeuwen is geboren in 1685 in Bodegraven; is gedoopt op 14 feb 1685 in Bodegraven; en is gestorven.
- Lijsbeth Claasdr van Leeuwen is geboren in 1689 in Bodegraven; is gedoopt op 25 sep 1689 in Bodegraven; en is gestorven.
- Maria Claasdr van Leeuwen is geboren in 1691 in Bodegraven; is gedoopt op 21 feb 1691 in Bodegraven; en is gestorven.
Generatie: 3
4. Willem Cornelisz van Leeuwen (zoon van Cornelis Willemsz van Leuwen); is gestorven op 2 mrt 1665 in Bodegraven. Willem + Marrechgien Claasdr Brugge. Marrechgien is gestorven in 1665. [Gezinsblad] [Familiekaart]
5. Marrechgien Claasdr Brugge is gestorven in 1665. Kinderen:
- Cornelis Willemsz van Leeuwen en is gestorven.
- Dirck Willemsz van Leeuwen en is gestorven.
- Gerrit Willemsz van Leeuwen en is gestorven.
- Claesgen Willemsdr van Leuwen en is gestorven.
- Hillegont Willemsdr van Leuwen en is gestorven.
- Marrichgien Willemsdr van Leuwen
- 2. Claas Willemsz van Leeuwen is geboren in 1650 in Bodegraven; is gestorven in Bodegraven.
Generatie: 4
8. Cornelis Willemsz van Leuwen is geboren in Alphen (zoon van Willem Pietersz van Leuwen); en is gestorven. Kinderen:
- 4. Willem Cornelisz van Leeuwen is gestorven op 2 mrt 1665 in Bodegraven.
- Claasje Cornelisdr van Leuwen en is gestorven.
- Jan Cornelisz van Leuwen en is gestorven.
- Jannigje Cornelisdr van Leuwen en is gestorven.