Stamboom Vennik

Matthijs Joostensz de Bie

Matthijs Joostensz de Bie

Mannelijk 1568 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Matthijs Joostensz de Bie is geboren in 1568 in 's-Hertogenbosch; en is gestorven.

    Matthijs is getrouwd met Aertge Jacobsdr van Bladel vóór 1595 (civil). Aertge is geboren in 1580 in 's-Hertogenbosch; is gestorven in 1636. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Grietje Matthijsdr de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1595 in Amersfoort; en is gestorven.
    2. 3. Harmen Mathijsz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 aug 1600 in Amersfoort; en is gestorven.
    3. 4. Joost Matthijsz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 dec 1601 in Amersfoort; en is gestorven.
    4. 5. Lambert Matthijsz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 dec 1601 in Amersfoort; en is gestorven.
    5. 6. Judith Matthijsdr de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 sep 1605 in Amersfoort; en is gestorven.

    Matthijs is getrouwd met Jutgen Lambertsdr Heesacker in 1609 (civil). Jutgen is geboren in 1569 in Ravenstein, Duitsland; is gestorven in 1602. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Aert Matthijsz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1610 in Amersfoort; is gestorven in 1692 in Leerdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Grietje Matthijsdr de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren in 1595 in Amersfoort; en is gestorven.

  2. 3.  Harmen Mathijsz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren op 10 aug 1600 in Amersfoort; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Cornelis Harmensz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1630 in Amersfoort; en is gestorven.

  3. 4.  Joost Matthijsz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren op 27 dec 1601 in Amersfoort; en is gestorven.

  4. 5.  Lambert Matthijsz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren op 27 dec 1601 in Amersfoort; en is gestorven.

  5. 6.  Judith Matthijsdr de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren op 8 sep 1605 in Amersfoort; en is gestorven.

  6. 7.  Aert Matthijsz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren in 1610 in Amersfoort; is gestorven in 1692 in Leerdam.

    Aert is getrouwd met Lijsbert Hendriksdr Lookemans op 26 mei 1641 (civil) in Gorinchem. Lijsbert is geboren in 1620 in Gorinchem; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Matthijs Aertsz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 mei 1643 in Gorinchem; en is gestorven.
    2. 10. Hendrik Aertsz de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 mei 1647 in Gorinchem; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 8.  Cornelis Harmensz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Harmen2, 1.Matthijs1) is geboren in 1630 in Amersfoort; en is gestorven.

  2. 9.  Matthijs Aertsz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Aert2, 1.Matthijs1) is geboren op 24 mei 1643 in Gorinchem; en is gestorven.

  3. 10.  Hendrik Aertsz de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Aert2, 1.Matthijs1) is geboren op 3 mei 1647 in Gorinchem; en is gestorven.