Stamboom Vennik

Hendrik Dirksz van der Does

Hendrik Dirksz van der Does

Mannelijk 1377 - 1427  (50 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik Dirksz van der Does is geboren in 1377 in Leiderdorp; is gestorven op 13 mei 1427 in Leiden.

    Hendrik is getrouwd met Machteld Isaak Vrankensdr in 1400 (civil). Machteld is geboren in 1380 in Vlaardingen; is gestorven in 1426. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Frank Hendriksz van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1400; is gestorven in 1461.
    2. 3. Dirk Hendriksz van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1405 in Leiderdorp; is gestorven in 1461 in Leiderdorp.
    3. 4. Elisabeth Hendriksdr van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1408; is gestorven in 1474.
    4. 5. Catharina Hendriksdr van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    5. 6. Clementia Hendriksdr van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    6. 7. Jan Hendricksz van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    7. 8. Jenne Hendriksdr van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Frank Hendriksz van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren in 1400; is gestorven in 1461.

    Gezin/Partner: Aef. Aef is geboren in 1414; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Dirk Hendriksz van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren in 1405 in Leiderdorp; is gestorven in 1461 in Leiderdorp.

    Dirk is getrouwd met Machteld Hendricksdr van Outshoorn in 1421 (civil) in Leiderdorp. Machteld (dochter van Hendrick van Outshoorn) is geboren in 1407 in Leiderdorp; is gestorven op 30 sep 1439 in Leiderdorp. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Jacob Dircksz van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1434 in Leiderdorp; is gestorven in 1490 in Leiderdorp.

  3. 4.  Elisabeth Hendriksdr van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren in 1408; is gestorven in 1474.

    Gezin/Partner: Arend Florisz Heerman van Oegstgeest. Arend (zoon van Floris Heerman van Oegstgeest) is geboren in 1404 in Leiderdorp; is gestorven in 1481. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. Belia Arentsdr Heerman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1430 in Leiden; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Pieter van Rijswijk. Pieter is geboren circa 1404 in Leiderdorp; is gestorven in 1426. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Catharina Hendriksdr van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) en is gestorven.

  5. 6.  Clementia Hendriksdr van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) en is gestorven.

  6. 7.  Jan Hendricksz van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) en is gestorven.

  7. 8.  Jenne Hendriksdr van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 9.  Jacob Dircksz van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Dirk2, 1.Hendrik1) is geboren in 1434 in Leiderdorp; is gestorven in 1490 in Leiderdorp.

    Gezin/Partner: Alida van Zijll. Alida is geboren in 1440 in Leiderdorp; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Hendrik Jacobsz van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1462 in Leiderdorp; is gestorven op 12 apr 1523 in Leiden.

  2. 10.  Belia Arentsdr Heerman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is geboren in 1430 in Leiden; en is gestorven.

    Belia is getrouwd met Dirk Aelbrechtsz van Leyden in 1466 (civil). Dirk (zoon van Aalbrecht Dirksz van Leyden en Adriana Willemsdr Leeuwen) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 12. Duyve Dirksdr van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1466; is gestorven op 16 jun 1527.
    2. 13. Adriaan Dirksz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    3. 14. Emma Dirksdr van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    4. 15. Erkenraed Dirksdr van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    5. 16. Jacob Dirksz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    6. 17. Pieter Dirksz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 11.  Hendrik Jacobsz van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Jacob3, 3.Dirk2, 1.Hendrik1) is geboren in 1462 in Leiderdorp; is gestorven op 12 apr 1523 in Leiden.

    Gezin/Partner: Catharina de Vriese. Catharina is geboren in 1490; is gestorven op 8 aug 1554. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 18. Catharina Hendriksdr van der Does  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1522 in Leiden; is gestorven in 1607 in Rhoon.

  2. 12.  Duyve Dirksdr van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is geboren in 1466; is gestorven op 16 jun 1527.

    Gezin/Partner: Heyman Florisz van Boschhuysen. Heyman en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Duyve is getrouwd met Jan Mattheusz van Berendrecht in 1485 (civil). Jan (zoon van Matheus Jansz van Berendrecht en Adriana Jansdr van der Woude) is geboren in 1460; is gestorven op 15 nov 1496. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 19. Mattheus Jansz van Berendrecht  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1490; is gestorven in 1563.

  3. 13.  Adriaan Dirksz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Catharina Plaats. Catharina (dochter van Niclaas Plaats) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 20. Dirk Ariensz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    2. 21. Geertrui Ariensdr van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    3. 22. Jacob Ariensz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1612.
    4. 23. Machteld Ariensdr van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    5. 24. Nicolaas van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    6. 25. Frans Ariensz van Leyden van Leeuwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1569.

  4. 14.  Emma Dirksdr van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Heyman Florisz van Boshuizen. Heyman en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Jan van Berendrecht. Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 15.  Erkenraed Dirksdr van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Jan Plaats. Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 16.  Jacob Dirksz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

  7. 17.  Pieter Dirksz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.


Generatie: 5

  1. 18.  Catharina Hendriksdr van der Does Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (11.Hendrik4, 9.Jacob3, 3.Dirk2, 1.Hendrik1) is geboren in 1522 in Leiden; is gestorven in 1607 in Rhoon.

    Gezin/Partner: Gerrit Pietersz van Rhoon. Gerrit (zoon van Heer Pieter van Duvelant van Rhoon en Anna Raesdr van Grave) is geboren in 1521; is gestorven in 1601. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 26. Françoise Gerritsdr van Rhoon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1570; is gestorven in 1636 in Antwerpen, Belgie.

  2. 19.  Mattheus Jansz van Berendrecht Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Duyve4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is geboren in 1490; is gestorven in 1563.

    Gezin/Partner: Margriet Cornelisdr van Delft. Margriet (dochter van Cornelis Jansz van Delft en Alijtgen Gijsbrecht Jan Wittendr) is geboren in 1490; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 27. Maritgen Mattheusdr van Berendrecht  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1524; is gestorven op 15 okt 1559.

  3. 20.  Dirk Ariensz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

  4. 21.  Geertrui Ariensdr van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

  5. 22.  Jacob Ariensz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is gestorven in 1612.

    Gezin/Partner: Josina van Blois van Treslong. Josina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 28. Adriaen Jacobsz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

    Gezin/Partner: NN van der Does. NN en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 29. Frans Jacobsz van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Gezin/Partner: Maria van Bouchorst. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 30. Machteld Jacobsdr van Leyden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 19 jun 1648.

  6. 23.  Machteld Ariensdr van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

  7. 24.  Nicolaas van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

  8. 25.  Frans Ariensz van Leyden van Leeuwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is gestorven in 1569.


Generatie: 6

  1. 26.  Françoise Gerritsdr van Rhoon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (18.Catharina5, 11.Hendrik4, 9.Jacob3, 3.Dirk2, 1.Hendrik1) is geboren circa 1570; is gestorven in 1636 in Antwerpen, Belgie.

  2. 27.  Maritgen Mattheusdr van Berendrecht Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (19.Mattheus5, 12.Duyve4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is geboren in 1524; is gestorven op 15 okt 1559.

    Maritgen is getrouwd met Jacob Cornelisz van der Burch op 16 okt 1547 (civil) in Delft. Jacob (zoon van Cornelis Huijchsz van der Burch en Engeltje van Velzen) is geboren in 1520; is gestorven op 21 jan 1570 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 31. Gerritje Jacobsdr van der Burch  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1540; en is gestorven.
    2. 32. Philipsz Jacobsz van der Burch  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1542; is gestorven op 5 nov 1622 in Delft.
    3. 33. Marijtje Jacobsdr van der Burch  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1545; en is gestorven.
    4. 34. Cornelis Jacobsz van der Burch  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1552; is gestorven op 26 mei 1604 in Delft.

  3. 28.  Adriaen Jacobsz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Jacob5, 13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) en is gestorven.

  4. 29.  Frans Jacobsz van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Jacob5, 13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1)

  5. 30.  Machteld Jacobsdr van Leyden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Jacob5, 13.Adriaan4, 10.Belia3, 4.Elisabeth2, 1.Hendrik1) is gestorven op 19 jun 1648.