Stamboom Vennik

Mathildis van Ringelheim

Mathildis van Ringelheim

Vrouwelijk 892 - 968  (76 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Mathildis van RingelheimMathildis van Ringelheim is geboren in 892 in Quedlinburg, Duitsland; is gestorven op 14 mrt 968 in Quedlinburg, Duitsland.

    Mathildis is getrouwd met Koning Hendrik I van Saksen Ludolf in 909 (civil). Hendrik (zoon van Otto I van Saksen en Hedwig van Babenberg) is geboren in 876 in Memleben, Duitsland; is gestorven op 2 jul 936 in Memleben, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Keizer Otto I van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 nov 912 in Wallhausen, Duitsland; is gestorven op 7 mei 973 in Memleben, Duitsland; is begraven in Magdenburg, Duitsland.
    2. 3. Gerberga van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 913; is gestorven op 5 mei 969.
    3. 4. Hendrik I van Beieren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 915; is gestorven op 1 nov 955 in Gandersheim, Duitsland.
    4. 5. Hadewich van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 922; is gestorven op 19 mei 965.
    5. 6. Bruno van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 925; is gestorven in 965.


Generatie: 2

  1. 2.  Keizer Otto I van SaksenKeizer Otto I van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Mathildis1) is geboren op 23 nov 912 in Wallhausen, Duitsland; is gestorven op 7 mei 973 in Memleben, Duitsland; is begraven in Magdenburg, Duitsland.

    Otto is getrouwd met Editha van Wessex in 929 (civil). Editha (dochter van Eadweard van Wessex en Aelflaed van Wiltshire) is geboren in 911; is gestorven op 26 jan 946. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Liudolf van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 929; is gestorven op 6 sep 957 in Pombia, Italie.
    2. 8. Liutgard van Saksen Karinthie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 931; is gestorven in 953.
    3. 9. Richlinde van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 932; is gestorven op 14 aug 1014.
    4. 10. Heinrich II van Duitsland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 942; en is gestorven.
    5. 11. Richilde van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 946; is gestorven op 2 sep 1035.

    Otto is getrouwd met Adelheid van Italië van Bourgondië in 951 (civil). Adelheid (dochter van Rudolf II van Bourgondië en Bertha van Zwaben) is geboren in 931; is gestorven op 16 dec 999 in Seltz, Frankrijjk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 12. Otto II van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 952; is gestorven op 7 dec 983 in Rome, Italie.

    Otto is getrouwd met Hildegaard van Vlaanderen in 953 (civil). Hildegaard (dochter van Arnulf I van Vlaanderen en Adelheid van Vermandois) is geboren circa 935 in Gent, Belgie; is gestorven op 11 apr 990 in Egmond, Noordholland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 13. Egbert van Troyes  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 955; is gestorven op 9 dec 993.

  2. 3.  Gerberga van SaksenGerberga van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Mathildis1) is geboren in 913; is gestorven op 5 mei 969.

    Gezin/Partner: Hertog Giselbert van Lotharingen Henegouwen. Giselbert (zoon van Reinier I van Henegouwen en Alberada van Lotharingen) is geboren in 885; is gestorven op 2 okt 939. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 14. Alberada van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 930; is gestorven op 15 mrt 973.
    2. 15. Gerberga van Lotharingen Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 935; is gestorven in 988.

    Gerberga is getrouwd met Lodewijk IV Capet (Frankrijk) in 939 (civil). Lodewijk (zoon van Charles III Capet (Frankrijk) en Ogive (Eadgyfu) van Wessex) is geboren op 10 sep 920 in Laon, Frankrijk; is gestorven op 10 sep 954 in Sens, Frankrijk; is begraven in 954 in Reims, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 16. Lotharius van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 941; is gestorven op 2 mrt 986 in Laon, Frankrijk.
    2. 17. Mathilde der Franken  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 943 in Laon, Frankrijk; is gestorven op 27 jan 992 in Arles, Frankrijk.
    3. 18. Louis van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 948; is gestorven in 954.
    4. 19. Henri van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 953; is gestorven in 953.
    5. 20. Hertog Karel (Charles) van Lotharingen (Lorraine)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 953 in Laon, Frankrijk; is gestorven in 993 in Orléans, Frankrijk; is begraven in Orléans, Frankrijk.

  3. 4.  Hendrik I van BeierenHendrik I van Beieren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Mathildis1) is geboren in 915; is gestorven op 1 nov 955 in Gandersheim, Duitsland.

    Hendrik is getrouwd met Judith van Wittelsbach in 940 (civil). Judith (dochter van Arnulf I van Beieren en Judith di Friuli) is geboren in 925; is gestorven in 987. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 21. Judith van Beieren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 941; is gestorven in 991.
    2. 22. Heinrich II van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 951; is gestorven in 995.

  4. 5.  Hadewich van SaksenHadewich van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Mathildis1) is geboren in 922; is gestorven op 19 mei 965.

    Hadewich is getrouwd met Hugo Capet (Frankrijk) op 14 sep 937 (civil) in Mainz, Duitsland. Hugo (zoon van Robert I Capet (Frankrijk) en Beatrix van Vermandois) is geboren in 896; is gestorven op 16 jun 956 in Doudan, Frankrijk; is begraven in 956 in Saint Denis, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 23. Beatrix Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 938; is gestorven in 987.
    2. 24. Hugo Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 941 in Parijs, Frankrijk; is gestorven op 24 okt 996.

  5. 6.  Bruno van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Mathildis1) is geboren in 925; is gestorven in 965.


Generatie: 3

  1. 7.  Liudolf van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 929; is gestorven op 6 sep 957 in Pombia, Italie.

    Liudolf is getrouwd met Ida van de Lahngau in 950 (civil). Ida (dochter van Herman I van Zwaben en Regilinde van Sulichgau) is geboren in 930; is gestorven in 990. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 25. Regelindis van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 950; is gestorven circa 990.

  2. 8.  Liutgard van Saksen Karinthie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 931; is gestorven in 953.

    Liutgard is getrouwd met Koenraad van Karinthie in 947 (civil). Koenraad (zoon van Werner V van Womrsgau en Hicha van Zwaben) is geboren in 922; is gestorven op 10 aug 955 in Lechfeld, Duitsland; is begraven in 955 in Worms, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 26. Werner IV van Haspengouw-Rothenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 947; is gestorven in 973.
    2. 27. Otto I van Karinthie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 948; is gestorven op 4 nov 1004.

  3. 9.  Richlinde van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 932; is gestorven op 14 aug 1014.

    Richlinde is getrouwd met Koenraad van Zwaben in 963 (civil). Koenraad (zoon van Udo I van Wetterau en Kunigunda van Vermandois) is geboren circa 936 in Kinzigau, Duitsland; is gestorven op 20 aug 997 in Öhningen, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 28. Judith Conradsdr van Oehningen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 964; is gestorven in 1032.
    2. 29. Herman II van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 965; is gestorven op 4 mei 1003.
    3. 30. Ida van Oehningen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 966 in Öhningen, Duitsland; is gestorven op 16 okt 1020 in Altorf, Frankrijk.
    4. 31. Reginald van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 967 in Öhningen, Duitsland; is gestorven in 1040.
    5. 32. Kunizza van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 969; is gestorven in 1020.
    6. 33. Koenraad II van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 970; is gestorven op 24 nov 994.
    7. 34. Emma van Oehningen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 971 in Öhningen, Duitsland; en is gestorven.
    8. 35. Richilde van Oehningen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 975 in Öhningen, Duitsland; is gestorven in 1026.
    9. 36. Catharina van Oehningen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 980 in Öhningen, Duitsland; is gestorven in 1020.

  4. 10.  Heinrich II van Duitsland Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 942; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Kunigunde van Luxemburg. Kunigunde (dochter van Siegfried van Luxemburg en Koningin Hedwig van de Nordgau) is geboren in 964; is gestorven in 1033. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Heinrich is getrouwd met Judith van Beieren in 970 (civil). Judith (dochter van Arnulf II van Beieren) is geboren in 944; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 37. Mathildis van Duitsland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 975; en is gestorven.

  5. 11.  Richilde van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 946; is gestorven op 2 sep 1035.

  6. 12.  Otto II van Saksen LudolfOtto II van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 952; is gestorven op 7 dec 983 in Rome, Italie.

    Otto is getrouwd met Theophanu Skleros op 14 apr 972 (civil) in Rome, Italie. Theophanu is geboren circa 960 in Constantinopel; is gestorven op 15 jun 991 in Nijmegen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 38. Adelheid van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 977; is gestorven in 1045.
    2. 39. Sophia van Gandersheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 978; is gestorven op 30 jan 1039.
    3. 40. Mathilde van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 979 in Echtz, Duitsland; is gestorven op 4 nov 1025 in Echtz, Duitsland; is begraven in 1025 in Brauweiler, Duitsland.
    4. 41. Otto III van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 980 in Kessel, Duitsland; is gestorven op 24 jan 1002 in Faleria, Italie.

  7. 13.  Egbert van Troyes Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 955; is gestorven op 9 dec 993.

  8. 14.  Alberada van LotharingenAlberada van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 930; is gestorven op 15 mrt 973.

    Gezin/Partner: Vikingaanvoerder Reinaut (Ragenold) van Reims-Roucy. Reinaut (zoon van Herbert II van Vermandois en Adelheid (Liegarde) Capet (Frankrijk)) is geboren in 930; is gestorven op 10 mei 967 in Reims, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 42. Bruno de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 955; is gestorven op 29 jan 1016.
    2. 43. Giselbert de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 956 in Reims, Frankrijk; is gestorven in 990 in Reims, Frankrijk.
    3. 44. Ermentrudis van Reims-Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 959; is gestorven op 5 mrt 1003.

  9. 15.  Gerberga van Lotharingen Henegouwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 935; is gestorven in 988.

    Gezin/Partner: Albert I van Vermandois. Albert (zoon van Herbert II van Vermandois en Adelheid (Liegarde) Capet (Frankrijk)) is geboren circa 918 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 8 sep 987 in Saint Quentin, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 45. Guy van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 948; en is gestorven.
    2. 46. Otto de Chiny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 950; is gestorven in 987.
    3. 47. Heribert III van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 954; is gestorven circa 1003.

  10. 16.  Lotharius van FrankrijkLotharius van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 941; is gestorven op 2 mrt 986 in Laon, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Emma van Italië. Emma (dochter van Lotharius van Italië en Adelheid van Italië van Bourgondië) is geboren in 948; is gestorven op 12 okt 989. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 48. Louis V van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 967; is gestorven op 21 mei 987 in Sens, Frankrijk.

  11. 17.  Mathilde der Franken Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 943 in Laon, Frankrijk; is gestorven op 27 jan 992 in Arles, Frankrijk.

    Mathilde is getrouwd met Koenraad van Bourgondië in 962 (civil). Koenraad (zoon van Rudolf II van Bourgondië en Bertha van Zwaben) is geboren in 923 in Vienne, Frankrijk; is gestorven op 19 okt 993 in Vienne, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 49. Bertha van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 964; is gestorven op 16 jan 1016 in Melun, Frankrijk.
    2. 50. Gerberga van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 965; is gestorven op 7 jul 1019.
    3. 51. Rudolf III van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 967; is gestorven op 4 sep 1032 in Lausanne, Zwitserland.
    4. 52. Mathilde van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 983; is gestorven in 1036.

  12. 18.  Louis van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 948; is gestorven in 954.

  13. 19.  Henri van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 953; is gestorven in 953.

  14. 20.  Hertog Karel (Charles) van Lotharingen (Lorraine)Hertog Karel (Charles) van Lotharingen (Lorraine) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 953 in Laon, Frankrijk; is gestorven in 993 in Orléans, Frankrijk; is begraven in Orléans, Frankrijk.

    Karel is getrouwd met Adelaide van Troyes in 975 (civil). Adelaide (dochter van Robert van Vermandois en Adelheid van Vergy) is geboren in 955; is gestorven in 991. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 53. Gerberga van Lotharingen (Lorraine)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 975; is gestorven in 1019 in Nivelles, Belgie.
    2. 54. Ermengarde van Lotharingen (Lorraine)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 980; en is gestorven.

    Karel is getrouwd met Agnes Heribertsdr van Vermandois in 990 (civil). Agnes (dochter van Herbert III van Vermandois en Ogive (Eadgyfu) van Wessex) is geboren in 950; is gestorven in 1000. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 55. Ludwich I von Thuringen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 990; is gestorven in 1080.
    2. 56. Karel van Lotharingen (Lorraine)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 992; en is gestorven.

  15. 21.  Judith van Beieren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 941; is gestorven in 991.

    Gezin/Partner: Otto I van Karinthie. Otto (zoon van Koenraad van Karinthie en Liutgard van Saksen Karinthie) is geboren in 948; is gestorven op 4 nov 1004. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 57. Hendrik van Speyer Spiers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 970; is gestorven in 1000.
    2. 58. Konrad I van Karinthie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 975; is gestorven op 15 dec 1011.
    3. 59. Eberhard I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 978; is gestorven na 1058.

  16. 22.  Heinrich II van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 951; is gestorven in 995.

    Gezin/Partner: Gisela van Bourgondië. Gisela (dochter van Koenraad van Bourgondië en Adeleine d'Alsace) is geboren in 955; is gestorven op 21 jul 1007. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 60. Brigitta van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 972; is gestorven na 1004.
    2. 61. Heinrich III van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 973; is gestorven in 1024.
    3. 62. Gisela van Saksen Ludolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 974; is gestorven in 1035.
    4. 63. Mathildis van Beieren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 985; is gestorven na 1014.

  17. 23.  Beatrix Capet (Frankrijk)Beatrix Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 938; is gestorven in 987.

    Gezin/Partner: Hertog Frederik van Lotharingen. Frederik (zoon van Wicher van Troyes en Kunegundis di Friuli) is geboren circa 912; is gestorven op 17 jun 978. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 64. Diederik I van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 948; is gestorven op 11 apr 1027.
    2. 65. Cunegonde van Haute Lorraine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 956; en is gestorven.
    3. 66. Beatrice van Haute Lorraine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 958; en is gestorven.
    4. 67. Ida van Metz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 973; is gestorven in 1026.
    5. 68. NN van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  18. 24.  Hugo Capet (Frankrijk)Hugo Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 941 in Parijs, Frankrijk; is gestorven op 24 okt 996.

    Hugo is getrouwd met Adelaide de Poitou (Poitiers) in 945 (civil). Adelaide (dochter van Willem III van Aquitanie en Adela (Gerloc) van Normandie) is geboren in 945; is gestorven op 15 jun 1004. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 69. Gisele Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 970; is gestorven in 1000.
    2. 70. Koning Robert II Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 mrt 972 in Orléans, Frankrijk; is gestorven op 20 jul 1031 in Melun, Frankrijk.
    3. 71. Hedwig (Avoise) Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 975; en is gestorven.
    4. 72. Adelheid Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 990; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 25.  Regelindis van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 950; is gestorven circa 990.

    Regelindis is getrouwd met Konrad van Wetterau circa 965 (civil). Konrad (zoon van Konrad van Wetterau en Judith Marchtal) is geboren circa 940; is gestorven op 20 aug 997. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 73. Itha van Wetterau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 957; is gestorven in 1009.
    2. 74. Herman van Wetterau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 965; is gestorven op 4 mei 1003.
    3. 75. Emma van Wetterau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 970; is gestorven circa 1030.
    4. 76. Judith van Wetterau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 971; en is gestorven.

  2. 26.  Werner IV van Haspengouw-Rothenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 947; is gestorven in 973.

  3. 27.  Otto I van Karinthie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 948; is gestorven op 4 nov 1004.

    Gezin/Partner: Judith van Beieren. Judith (dochter van Hendrik I van Beieren en Judith van Wittelsbach) is geboren circa 941; is gestorven in 991. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 77. Hendrik van Speyer Spiers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 970; is gestorven in 1000.
    2. 78. Konrad I van Karinthie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 975; is gestorven op 15 dec 1011.
    3. 79. Eberhard I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 978; is gestorven na 1058.

  4. 28.  Judith Conradsdr van Oehningen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 964; is gestorven in 1032.

    Gezin/Partner: Ludwig van Dagsburg. Ludwig (zoon van Godfried van Dagsburg) is geboren in 955 in Dabo, Frankrijk; is gestorven in 1016 in Dabo, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 80. Heilwig van Dagsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 975; is gestorven in 1046.
    2. 81. Mathilde van Dagsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 980; en is gestorven.

  5. 29.  Herman II van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 965; is gestorven op 4 mei 1003.

    Gezin/Partner: Gerberga van Bourgondië. Gerberga (dochter van Koenraad van Bourgondië en Mathilde der Franken) is geboren in 965; is gestorven op 7 jul 1019. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 82. Mathilde van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 988; is gestorven op 29 jul 1031.
    2. 83. Gisela van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 nov 990; is gestorven op 15 feb 1043 in Goslar, Duitsland.
    3. 84. Herman III van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 994; is gestorven op 1 apr 1012.

  6. 30.  Ida van Oehningen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 966 in Öhningen, Duitsland; is gestorven op 16 okt 1020 in Altorf, Frankrijk.

    Ida is getrouwd met Rudolf II van Altorf in 982 (civil). Rudolf is geboren in 930; is gestorven in 985. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 31.  Reginald van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 967 in Öhningen, Duitsland; is gestorven in 1040.

  8. 32.  Kunizza van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 969; is gestorven in 1020.

    Kunizza is getrouwd met Diederik I van Wasserburg in 1010 (civil). Diederik (zoon van Berthold van Reisenburg en NN van Lotharingen) is geboren in 970; is gestorven in 1020. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 85. Bilihild van Andechs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1010; is gestorven in 1073.
    2. 86. Frederik II van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven in 1075.
    3. 87. Bertold II van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1015; is gestorven in 1060.

  9. 33.  Koenraad II van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 970; is gestorven op 24 nov 994.

    Gezin/Partner: Beatrice van Haute Lorraine. Beatrice (dochter van Hertog Frederik van Lotharingen en Beatrix Capet (Frankrijk)) is geboren in 958; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 88. Ita van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 985; is gestorven in 1026.
    2. 89. Kuno van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 992; is gestorven in 1024.

  10. 34.  Emma van Oehningen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 971 in Öhningen, Duitsland; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Friedrich Bertholsz van Wassenberg. Friedrich is geboren circa 965 in Regensburg, Duitsland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 35.  Richilde van Oehningen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 975 in Öhningen, Duitsland; is gestorven in 1026.

  12. 36.  Catharina van Oehningen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 980 in Öhningen, Duitsland; is gestorven in 1020.

  13. 37.  Mathildis van Duitsland Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (10.Heinrich3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 975; en is gestorven.

  14. 38.  Adelheid van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 977; is gestorven in 1045.

  15. 39.  Sophia van Gandersheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 978; is gestorven op 30 jan 1039.

  16. 40.  Mathilde van Saksen LudolfMathilde van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 979 in Echtz, Duitsland; is gestorven op 4 nov 1025 in Echtz, Duitsland; is begraven in 1025 in Brauweiler, Duitsland.

    Gezin/Partner: Erenfried van Lotharingen. Erenfried (zoon van Herman I van Lotharingen en Heilwich van Dillingen) is geboren in 955 in Duisburg, Duitsland; is gestorven op 21 mrt 1034 in Saalfeld, Duitsland; is begraven in 1034 in Brauweiler, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 90. Richeza van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 994; is gestorven in 1063.
    2. 91. Liudolf van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 995; is gestorven op 10 apr 1031.
    3. 92. Herman van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 995; is gestorven in 1056.
    4. 93. Hertog van Zwaben Otto van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 998 in Bonn, Duitsland; is gestorven op 7 sep 1047.
    5. 94. Ida van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1000; is gestorven circa 1030.
    6. 95. Adelheid van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1051.
    7. 96. Theraphanu van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  17. 41.  Otto III van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 980 in Kessel, Duitsland; is gestorven op 24 jan 1002 in Faleria, Italie.

  18. 42.  Bruno de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 955; is gestorven op 29 jan 1016.

  19. 43.  Giselbert de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 956 in Reims, Frankrijk; is gestorven in 990 in Reims, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Ermengarde van Aquitanie. Ermengarde (dochter van Willem III van Aquitanie en Adela (Gerloc) van Normandie) is geboren circa 950; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 97. Letard de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 975; is gestorven circa 1005.
    2. 98. Ebles de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 980 in Reims, Frankrijk; is gestorven op 17 mei 1033.
    3. 99. Yvette de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 990; is gestorven circa 1050.

  20. 44.  Ermentrudis van Reims-RoucyErmentrudis van Reims-Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 959; is gestorven op 5 mrt 1003.

    Ermentrudis is getrouwd met Eudesotto Willem van Bourgondië-Macon in 995 (civil). Eudesotto (zoon van Adalberto d'Ivrea en Gerberga van Macon) is geboren in 958 in Lombardije, Italie; is gestorven op 21 sep 1026. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 100. Mathilde van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 975; is gestorven in 1005.
    2. 101. Reinoud van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 990; is gestorven op 3 sep 1057 in Besancon, Frankrijk.
    3. 102. Agnes van Bourgondië-Ivrea  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 995; is gestorven in 1068.
    4. 103. Gerberga van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1000; is gestorven in 1023.
    5. 104. Agnes van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  21. 45.  Guy van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 948; en is gestorven.

  22. 46.  Otto de Chiny Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 950; is gestorven in 987.

    Gezin/Partner: Ermengard van Namen. Ermengard (dochter van Robrecht I van Namen en Ermengarde van Lotharingen) is geboren in 945; is gestorven in 1010. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 105. Lodewijk I de Chiny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 975; is gestorven op 18 sep 1025 in Verdun, Frankrijk.

  23. 47.  Heribert III van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 954; is gestorven circa 1003.

    Heribert is getrouwd met Irmgard van Bar sur Seine in 1000 (civil). Irmgard (dochter van Diederik I van Lotharingen en Richilde van Metz Luneville) is geboren circa 975; is gestorven circa 1018. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 106. Otho Eudes van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1000 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 25 mei 1044.

  24. 48.  Louis V van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Lotharius3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 967; is gestorven op 21 mei 987 in Sens, Frankrijk.

    Louis is getrouwd met Adelaide d'Anjou in 982 (civil). Adelaide (dochter van Fulco II d'Anjou en Gerberga de Maine) is geboren in 947 in Anjou, Frankrijk; is gestorven in 1026 in Avignon, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  25. 49.  Bertha van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 964; is gestorven op 16 jan 1016 in Melun, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Odo van Blois. Odo (zoon van Theobald van Blois en Liutgard van Vermandois) is geboren in 945; is gestorven op 12 mrt 996 in Marmoutier, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 107. Odo II van Blois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 983; is gestorven in 1037.

  26. 50.  Gerberga van BourgondiëGerberga van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 965; is gestorven op 7 jul 1019.

    Gezin/Partner: Herman II van Zwaben. Herman (zoon van Koenraad van Zwaben en Richlinde van Saksen Ludolf) is geboren in 965; is gestorven op 4 mei 1003. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 82. Mathilde van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 988; is gestorven op 29 jul 1031.
    2. 83. Gisela van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 nov 990; is gestorven op 15 feb 1043 in Goslar, Duitsland.
    3. 84. Herman III van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 994; is gestorven op 1 apr 1012.

    Gerberga is getrouwd met Herman I van Werl in 980 (civil). Herman (zoon van Heinrich I van Nordwestfahlen) is geboren in 950; is gestorven in 986. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 108. Herman II van Werl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 980; is gestorven in 1024.
    2. 109. Rudolf van Werl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 983; en is gestorven.
    3. 110. Bernhard II van Werl van Hövel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 985; is gestorven in 1083.
    4. 111. Mathildis van Arnsberg van Werl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 986; en is gestorven.

  27. 51.  Rudolf III van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 967; is gestorven op 4 sep 1032 in Lausanne, Zwitserland.

  28. 52.  Mathilde van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 983; is gestorven in 1036.

    Gezin/Partner: Gerold I van Geneve. Gerold (zoon van Albert van Geneve en Eldegarde) is geboren in 980; is gestorven in 1040. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 112. Gerold II van Geneve  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1015; is gestorven circa 1061.
    2. 113. Bertha van Geneve  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1036; is gestorven in 1105.

  29. 53.  Gerberga van Lotharingen (Lorraine) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 975; is gestorven in 1019 in Nivelles, Belgie.

    Gezin/Partner: Lambert I van Leuven. Lambert (zoon van Reinier III van Henegouwen en Adele van Dagsburg van de Nordgau) is geboren in 950 in Leuven, Belgie; is gestorven op 12 sep 1015 in Namen, Belgie; is begraven in 1015 in Nivelles, Belgie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 114. Hendrik I van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 975; is gestorven in 1045.
    2. 115. Lambert II van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 990; is gestorven op 21 sep 1062 in Doornik, Belgie.
    3. 116. Mathildis van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1000 in Leuven, Belgie; is gestorven in 1049 in Arras, Frankrijk.

  30. 54.  Ermengarde van Lotharingen (Lorraine) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 980; en is gestorven.

    Ermengarde is getrouwd met Albert I van Namen in 994 (civil). Albert (zoon van Robrecht I van Namen en Ermengarde van Lotharingen) is geboren in 950; is gestorven in 1011. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 117. Albert II van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 997; is gestorven in 1064.
    2. 118. Liutgarde van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1000; is gestorven in 1030.
    3. 119. Hedwig van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1015 in Namen, Belgie; is gestorven op 28 jan 1067.

  31. 55.  Ludwich I von Thuringen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 990; is gestorven in 1080.

    Ludwich is getrouwd met Cecelia van Sangerhausen in 1025 (civil). Cecelia is geboren in 1010; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  32. 56.  Karel van Lotharingen (Lorraine) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 992; en is gestorven.

  33. 57.  Hendrik van Speyer Spiers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 970; is gestorven in 1000.

    Hendrik is getrouwd met Adelheid van de Elzas in 990 (civil). Adelheid (dochter van Gerard III van Metz en Eva van Luxemburg) is geboren in 970; is gestorven in 1045. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 120. Koenraad der Franken  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 990; is gestorven op 4 jun 1039 in Utrecht.

  34. 58.  Konrad I van Karinthie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 975; is gestorven op 15 dec 1011.

    Konrad is getrouwd met Mathilde van Zwaben in 1002 (civil). Mathilde (dochter van Herman II van Zwaben en Gerberga van Bourgondië) is geboren in 988; is gestorven op 29 jul 1031. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  35. 59.  Eberhard I van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 978; is gestorven na 1058.

    Gezin/Partner: Hedwich van Nellenburg. Hedwich (dochter van Everhard van Nellenburg en Hedwige van de Elsaz d'Egisheim) is geboren circa 995; is gestorven na 1015. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 121. Stephan I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven circa 1075.
    2. 122. Siegfried I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1015; is gestorven op 5 jul 1065 in Bulgarije.

  36. 60.  Brigitta van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 972; is gestorven na 1004.

    Gezin/Partner: Gerhard van de Elzas. Gerhard is geboren circa 950; is gestorven vóór 1004. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 123. Hedwige van de Elsaz d'Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 980 in Dabo, Frankrijk; is gestorven na 1000.

  37. 61.  Heinrich III van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 973; is gestorven in 1024.

  38. 62.  Gisela van Saksen Ludolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 974; is gestorven in 1035.

  39. 63.  Mathildis van Beieren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 985; is gestorven na 1014.

    Gezin/Partner: Richwin van Ripuarie. Richwin (zoon van Sigebode II van Ripuarie) is geboren circa 980; is gestorven circa 1033. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 124. Ulrich van Arenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1014; is gestorven in 1061.
    2. 125. Sigebodo IV van Ahr  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1017; is gestorven circa 1073.
    3. 126. Hendrik van Ripuarie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1020; en is gestorven.
    4. 127. Udo van Toul  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1027; is gestorven in 1069.

  40. 64.  Diederik I van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 948; is gestorven op 11 apr 1027.

    Diederik is getrouwd met Sconehilde van Mousson in 970 (civil). Sconehilde is geboren in 950; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 128. Ludwig (Lodewijk) van Mousson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 970; is gestorven in 1022 in Sens, Frankrijk.

    Diederik is getrouwd met Richilde van Metz Luneville in 975 (civil). Richilde (dochter van Volmar I van Metz en Bertha) is geboren in 958; is gestorven circa 1000. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 129. Irmgard van Bar sur Seine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 975; is gestorven circa 1018.
    2. 130. Adelaide van Lotharingen Bar le Duc  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 985; is gestorven in 1062.
    3. 131. Adalbero III van Bar le Duc  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 990; is gestorven vóór 1014.
    4. 132. Frederik II van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 995; is gestorven in 1026.

  41. 65.  Cunegonde van Haute Lorraine Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 956; en is gestorven.

  42. 66.  Beatrice van Haute Lorraine Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 958; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Koenraad II van Zwaben. Koenraad (zoon van Koenraad van Zwaben en Richlinde van Saksen Ludolf) is geboren in 970; is gestorven op 24 nov 994. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 88. Ita van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 985; is gestorven in 1026.
    2. 89. Kuno van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 992; is gestorven in 1024.

  43. 67.  Ida van Metz Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 973; is gestorven in 1026.

    Gezin/Partner: Radbot van Habsburg. Radbot (zoon van Lanzelin II van Habsburg en Luitgard van Thurgau) is geboren in 970; is gestorven in 1027. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 133. Richenza van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1000; en is gestorven.
    2. 134. Werner I van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1013; is gestorven in 1096.

  44. 68.  NN van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Berthold van Reisenburg. Berthold (zoon van Arnulf II van Beieren) is geboren circa 950; is gestorven in 1002. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 135. Frederik van Andechs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 960; is gestorven circa 1030.
    2. 136. Arnold III van Sundgau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 969; is gestorven in 1010.
    3. 137. Diederik I van Wasserburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 970; is gestorven in 1020.
    4. 138. Mechtild van Beieren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 973; en is gestorven.

  45. 69.  Gisele Capet (Frankrijk)Gisele Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 970; is gestorven in 1000.

    Gezin/Partner: Hugo I van Ponthieu. Hugo (zoon van Hildouin I van Ponthieu en Hersande van Ramerupt) is geboren circa 967; is gestorven op 4 jul 1000. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 139. Engelram I van Ponthieu  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 987; is gestorven op 9 dec 1046.

  46. 70.  Koning Robert II Capet (Frankrijk)Koning Robert II Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren op 27 mrt 972 in Orléans, Frankrijk; is gestorven op 20 jul 1031 in Melun, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Gravin Constance van Arles. Constance (dochter van Willem I van Provence en Adelaide d'Anjou) is geboren in 985; is gestorven op 25 jul 1032 in Melun, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 140. Adelheid Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1003; is gestorven op 8 jan 1079; is begraven in Messines, Belgie.
    2. 141. Constance Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1005; is gestorven circa 1025.
    3. 142. Henry I Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1006; is gestorven in 1060; is begraven in Saint Denis, Frankrijk.
    4. 143. Hertog Robert I Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1011; is gestorven in 1076.
    5. 144. Adela Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1063.
    6. 145. Eudes Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    7. 146. Hedwig Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    8. 147. Hugues Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

    Robert is getrouwd met Prinses Rosala Suzanne d'Ivrea in 988 (civil). Rosala (dochter van Berengarius II d'Ivrea en Willa van Arles) is geboren in 951 in Ivrea, Italie; is gestorven op 13 okt 1003 in Gent, Belgie; is begraven op 26 jan 1004 in Gent, Belgie. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  47. 71.  Hedwig (Avoise) Capet (Frankrijk)Hedwig (Avoise) Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 975; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Renier IV van Henegouwen. Renier (zoon van Reinier III van Henegouwen en Adele van Dagsburg van de Nordgau) is geboren in 948; is gestorven in 1013. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 148. Beatrix van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 990; is gestorven in 1045.
    2. 149. Reginar van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 997; is gestorven in 1039.

  48. 72.  Adelheid Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 990; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Reinoud van Nevers. Reinoud is geboren in 960; is gestorven in 1040. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 150. Willem I van Nevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; is gestorven in 1083.


Generatie: 5

  1. 73.  Itha van Wetterau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 957; is gestorven in 1009.

    Gezin/Partner: Rudof van Altdorf. Rudof (zoon van Rudolf der Welfen) is geboren in 947; is gestorven op 10 mrt 999. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 151. Kuno der Welfen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 980; is gestorven circa 1020.
    2. 152. Richardis der Welfen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 985; is gestorven op 12 jun 1045.
    3. 153. Welf II der Welfen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 996; is gestorven op 10 mrt 1030.

  2. 74.  Herman van Wetterau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 965; is gestorven op 4 mei 1003.

  3. 75.  Emma van Wetterau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 970; is gestorven circa 1030.

  4. 76.  Judith van Wetterau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 971; en is gestorven.

  5. 77.  Hendrik van Speyer Spiers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Otto4, 8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 970; is gestorven in 1000.

    Hendrik is getrouwd met Adelheid van de Elzas in 990 (civil). Adelheid (dochter van Gerard III van Metz en Eva van Luxemburg) is geboren in 970; is gestorven in 1045. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 154. Koenraad der Franken  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 990; is gestorven op 4 jun 1039 in Utrecht.

  6. 78.  Konrad I van Karinthie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Otto4, 8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 975; is gestorven op 15 dec 1011.

    Konrad is getrouwd met Mathilde van Zwaben in 1002 (civil). Mathilde (dochter van Herman II van Zwaben en Gerberga van Bourgondië) is geboren in 988; is gestorven op 29 jul 1031. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 79.  Eberhard I van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (27.Otto4, 8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 978; is gestorven na 1058.

    Gezin/Partner: Hedwich van Nellenburg. Hedwich (dochter van Everhard van Nellenburg en Hedwige van de Elsaz d'Egisheim) is geboren circa 995; is gestorven na 1015. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 155. Stephan I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven circa 1075.
    2. 156. Siegfried I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1015; is gestorven op 5 jul 1065 in Bulgarije.

  8. 80.  Heilwig van Dagsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 975; is gestorven in 1046.

    Heilwig is getrouwd met Hugo IV van de Nordgau van Egisheim in 992 (civil). Hugo (zoon van Hugo III van Egisheim en Berlinda von Ortenburg-Metz) is geboren circa 975; is gestorven in 1046. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 157. Bitzila van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 997; is gestorven in 1037.
    2. 158. Bruno van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 jun 1002; is gestorven op 19 apr 1054 in Rome, Italie.
    3. 159. Hugo V van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1003; is gestorven in 1049.
    4. 160. Hildegard van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1005; is gestorven in 1030.
    5. 161. Gertrud van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven op 21 jul 1070.
    6. 162. Adelheid van de Nordgau van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1011; is gestorven in 1071.

  9. 81.  Mathilde van Dagsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 980; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Herman van Verdun. Herman (zoon van Godfried I van de Ardennen en Mathildis van Saksen Billung) is geboren in 967; is gestorven in 1029. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 163. Mathilde van Ename  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1000; is gestorven na 1039.

  10. 82.  Mathilde van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 988; is gestorven op 29 jul 1031.

    Mathilde is getrouwd met Konrad I van Karinthie in 1002 (civil). Konrad (zoon van Otto I van Karinthie en Judith van Beieren) is geboren in 975; is gestorven op 15 dec 1011. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Mathilde is getrouwd met Frederik II van Lotharingen in 1014 (civil). Frederik (zoon van Diederik I van Lotharingen en Richilde van Metz Luneville) is geboren in 995; is gestorven in 1026. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 164. Beatrix Opper-Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1016; is gestorven op 18 apr 1076.
    2. 165. Sophia van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1092.
    3. 166. Frederik III van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1033.
    4. 167. Hildegarde van Lorraine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1022; is gestorven in 1094.

    Mathilde is getrouwd met Esiko van de Schwabengau in 1026 (civil). Esiko (zoon van Adalbert I van Ballenstedt en Hidda van de Nordmark) is geboren circa 1000; is gestorven in 1060. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 168. Adalbert van Ballenstedt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1027; is gestorven in 1076.
    2. 169. Otto van de Schwabengau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1028; en is gestorven.
    3. 170. Adelheid van de Schwabengau  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1029; en is gestorven.

  11. 83.  Gisela van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren op 11 nov 990; is gestorven op 15 feb 1043 in Goslar, Duitsland.

    Gisela is getrouwd met Ernst van Babenberg in 1007 (civil). Ernst (zoon van Liutpold I van Babenberg en Richwarda van Sualafeld) is geboren vóór 984; is gestorven op 31 mei 1015; is begraven in 1015 in Würtzburg, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 171. Herman IV van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1007; is gestorven op 28 jul 1038 in Trento, Italie.

    Gisela is getrouwd met Bruno II van Brunswijk in 1008 (civil). Bruno is geboren circa 960; is gestorven op 16 dec 1014. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 172. Gisela van Brunswijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1009; is gestorven in 1042.
    2. 173. Liudolf III van Brunswijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven op 23 apr 1038.

    Gisela is getrouwd met Koenraad der Franken in 1015 (civil). Koenraad (zoon van Hendrik van Speyer Spiers en Adelheid van de Elzas) is geboren in 990; is gestorven op 4 jun 1039 in Utrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 174. Hendrik III van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 okt 1017 in Oosterbeek; is gestorven op 5 okt 1056 in Bodfelz, Duitsland.

  12. 84.  Herman III van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 994; is gestorven op 1 apr 1012.

  13. 85.  Bilihild van Andechs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (32.Kunizza4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1010; is gestorven in 1073.

  14. 86.  Frederik II van Diessen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (32.Kunizza4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven in 1075.

    Gezin/Partner: Hadamut van Eppenstein. Hadamut is geboren circa 1005; is gestorven circa 1055. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  15. 87.  Bertold II van Diessen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (32.Kunizza4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1015; is gestorven in 1060.

  16. 88.  Ita van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (33.Koenraad4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 985; is gestorven in 1026.

  17. 89.  Kuno van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (33.Koenraad4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 992; is gestorven in 1024.

  18. 90.  Richeza van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 994; is gestorven in 1063.

  19. 91.  Liudolf van LotharingenLiudolf van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 995; is gestorven op 10 apr 1031.

    Liudolf is getrouwd met Matilde van Zutphen in 1017 (civil). Matilde (dochter van Otto van Hammerstein Verdun en Ermengard van Verdun) is geboren circa 995; is gestorven na 1031. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 175. Mathilda van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1013; en is gestorven.
    2. 176. Adelheid van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1015; is gestorven na 1048.
    3. 177. Hendrik van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1017; is gestorven in 1033.
    4. 178. Irmintrud van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 jan 1020 in Koszalin, Polen; is gestorven op 15 jul 1083 in Zutphen.
    5. 179. Koenraad van Beieren en Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1021; is gestorven in 1055.
    6. 180. Ruprecht I van Laurenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025 in Valkenburg; is gestorven op 10 nov 1056.
    7. 181. Godschalk van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; is gestorven in 1064.

  20. 92.  Herman van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 995; is gestorven in 1056.

  21. 93.  Hertog van Zwaben Otto van LotharingenHertog van Zwaben Otto van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 998 in Bonn, Duitsland; is gestorven op 7 sep 1047.

  22. 94.  Ida van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1000; is gestorven circa 1030.

    Gezin/Partner: Georg van Hischer. Georg is geboren circa 995; is gestorven circa 1030. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 182. Herman van Hischer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025; is gestorven circa 1060.

  23. 95.  Adelheid van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is gestorven in 1051.

  24. 96.  Theraphanu van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

  25. 97.  Letard de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 975; is gestorven circa 1005.

    Gezin/Partner: Mathilda. Mathilda is geboren circa 980; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 183. Ada de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1000; is gestorven circa 1059.

  26. 98.  Ebles de RoucyEbles de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 980 in Reims, Frankrijk; is gestorven op 17 mei 1033.

    Gezin/Partner: Beatrix van Henegouwen. Beatrix (dochter van Renier IV van Henegouwen en Hedwig (Avoise) Capet (Frankrijk)) is geboren in 990; is gestorven in 1045. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 184. Alix de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1010 in Roucy, Frankrijk; is gestorven in 1063 in Montdidier, Frankrijk.
    2. 185. Hedwig de Roucy-Reims  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1026; is gestorven circa 1080.

  27. 99.  Yvette de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 990; is gestorven circa 1050.

    Yvette is getrouwd met Manasses III van Dammartin in 1026 (civil). Manasses (zoon van Manasses Calvus d'Omont en Odelie van Castrice) is geboren circa 1000 in Dammartin, Frankrijk; is gestorven op 15 nov 1037. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 186. Manasses II van Rethel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1027; is gestorven na 1081.

  28. 100.  Mathilde van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 975; is gestorven in 1005.

  29. 101.  Reinoud van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 990; is gestorven op 3 sep 1057 in Besancon, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Adelheid van Normandie. Adelheid (dochter van Richard II van Normandie en Judith van Bretagne) is geboren circa 1000; is gestorven na 1037. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 187. Willem van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1025; is gestorven op 11 nov 1087.

  30. 102.  Agnes van Bourgondië-IvreaAgnes van Bourgondië-Ivrea Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 995; is gestorven in 1068.

    Agnes is getrouwd met Willem V van Aquitanie-Poitiers in 1018 (civil). Willem (zoon van Willem IV van Aquitanie en Emma van Blois) is geboren in 970; is gestorven op 31 jan 1030 in Maillezais, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 188. Peter Willem V van Aquitanie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1058 in Poitiers, Frankrijk.
    2. 189. Agnes van Aquitanie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020 in Rome, Italie; is gestorven op 14 dec 1077 in Rome, Italie.
    3. 190. Willem VII van Aquitanie-Poitiers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1023; is gestorven in 1058.
    4. 191. Willem VIII van Aquitanie-Poitiers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1025 in Fécamp, Frankrijk; is gestorven op 25 sep 1087 in Chize, Frankrijk.
    5. 192. Beatrix van Aquitanie-Poitiers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1027; is gestorven in 1109.

  31. 103.  Gerberga van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1000; is gestorven in 1023.

  32. 104.  Agnes van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Godfried II d'Anjou. Godfried (zoon van Fulco III d'Anjou en Hildegarde van Metz) is geboren in 1006; is gestorven in 1060. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  33. 105.  Lodewijk I de Chiny Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Otto4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 975; is gestorven op 18 sep 1025 in Verdun, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Adela. Adela en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 193. Lodewijk II de Chiny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 sep 1025 in Chiny, Frankrijk; is gestorven in 1066 in Verdun, Frankrijk.

  34. 106.  Otho Eudes van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (47.Heribert4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1000 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 25 mei 1044.

    Otho is getrouwd met Patia van Poitiers-Vermandois in 1028 (civil). Patia (dochter van Willem IV van Aquitanie en Emma van Blois) is geboren in 990; is gestorven in 1040. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 194. Simon van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1029; en is gestorven.
    2. 195. Eudes I van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; en is gestorven.
    3. 196. Heribert IV van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jul 1031 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven in 1080 in Vermandois, Frankrijk.
    4. 197. Peter van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1032; en is gestorven.

  35. 107.  Odo II van Blois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (49.Bertha4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 983; is gestorven in 1037.

    Odo is getrouwd met Mathilde van Normandie in 1005 (civil). Mathilde (dochter van Richard I van Normandie en Gunnora van Denemarken) is geboren in 974; is gestorven in 1010. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Odo is getrouwd met Irmingarde van Auvergne in 1010 (civil). Irmingarde (dochter van Robert I van Auvergne en Irmingard van Toul) is geboren circa 990; is gestorven na 1042. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 198. Berthe van Blois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1005 in Blois, Frankrijk; is gestorven op 11 apr 1085 in Chartres, Frankrijk.
    2. 199. Theobald III van Blois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1011; is gestorven circa 1089.

  36. 108.  Herman II van Werl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 980; is gestorven in 1024.

  37. 109.  Rudolf van Werl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 983; en is gestorven.

  38. 110.  Bernhard II van Werl van Hövel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 985; is gestorven in 1083.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 200. Konrad II van Werl van Hövel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1038; is gestorven in 1092.
    2. 201. Heinrich van Werl van Hövel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1040; en is gestorven.
    3. 202. Ida van Werl van Hövel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1042; is gestorven in 1090.
    4. 203. Liupold van Werl van Hövel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1044; en is gestorven.
    5. 204. Gepa van Werl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1046; is gestorven in 1100.
    6. 205. Bertrande zur Lippe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1047 in Leerdam; is gestorven na 1099.
    7. 206. Herman zur Lippe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1048; is gestorven circa 1096.

  39. 111.  Mathildis van Arnsberg van Werl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 986; en is gestorven.

  40. 112.  Gerold II van Geneve Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Mathilde4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1015; is gestorven circa 1061.

  41. 113.  Bertha van Geneve Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Mathilde4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1036; is gestorven in 1105.

    Gezin/Partner: Gerhard III van Egisheim. Gerhard (zoon van Hugo V van Egisheim en Mathilde van Ename) is geboren op 18 nov 1029 in Egisheim, Frankrijk; is gestorven in 1096. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 207. Hedwige van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1065; is gestorven op 29 jan 1126.
    2. 208. Gerhard IV van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1078; en is gestorven.
    3. 209. Swanhilde van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1082; en is gestorven.

  42. 114.  Hendrik I van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 975; is gestorven in 1045.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 210. Margaretha van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1013; is gestorven in 1080.

  43. 115.  Lambert II van LeuvenLambert II van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 990; is gestorven op 21 sep 1062 in Doornik, Belgie.

    Gezin/Partner: Oda van Lotharingen. Oda (dochter van Gozelo I van Verdun en Barbara van Nassau) is geboren in 990; is gestorven op 19 jun 1052; is begraven in Nijvel, Belgie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 211. Hendrik II van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1078.
    2. 212. Reinier van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1021; is gestorven in 1077.
    3. 213. Gerberga van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  44. 116.  Mathildis van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1000 in Leuven, Belgie; is gestorven in 1049 in Arras, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Eustacius I de Boulogne. Eustacius (zoon van Boudewijn Ernicule de Boulogne en Adelheid van Holland van Gent) is geboren in 1009 in Boulogne, Pas de Calais, France; is gestorven circa 1049. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 214. Eustacius II de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1093.
    2. 215. Lambert II de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1022; is gestorven in 1054.
    3. 216. Gerberga de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1025; is gestorven in 1046 in Stavelot, Belgie; is begraven in 1046 in Stavelot, Belgie.
    4. 217. Judith de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025; is gestorven na 1081.

  45. 117.  Albert II van Namen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 997; is gestorven in 1064.

    Albert is getrouwd met Regelindis van Lotharingen in 1035 (civil) in Namen, Belgie. Regelindis (dochter van Gozelo I van Verdun en Barbara van Nassau) is geboren in 994; is gestorven in 1064. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 218. Albert III van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035 in Namen, Belgie; is gestorven op 22 jun 1102 in Namen, Belgie; is begraven in 1102 in Namen, Belgie.
    2. 219. Irmgard van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1038; is gestorven in 1106.

  46. 118.  Liutgarde van Namen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1000; is gestorven in 1030.

    Liutgarde is getrouwd met Giselbert van Loon in 1017 (civil). Giselbert (zoon van Otto Giselbert van Loon en Liutgarde van Namen) is geboren in 990; is gestorven in 1045. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 220. Sophia van Loon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1020; is gestorven in 1077.
    2. 221. Margaretha van Loon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1024; en is gestorven.

  47. 119.  Hedwig van NamenHedwig van Namen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1015 in Namen, Belgie; is gestorven op 28 jan 1067.

    Gezin/Partner: Gerard IV van Lotharingen en Vaudemont. Gerard (zoon van Gerard III van Lotharingen en Gisela van Metz) is geboren in 1010; is gestorven op 4 apr 1070 in Remiremont, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 222. Dirk II van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven op 23 jan 1115.
    2. 223. Gisela van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1053; en is gestorven.
    3. 224. Gerhard van Lotharingen en Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1057; is gestorven in 1118.
    4. 225. Beatrix van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1060; is gestorven in 1112.

  48. 120.  Koenraad der Franken Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (57.Hendrik4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 990; is gestorven op 4 jun 1039 in Utrecht.

    Koenraad is getrouwd met Gisela van Zwaben in 1015 (civil). Gisela (dochter van Herman II van Zwaben en Gerberga van Bourgondië) is geboren op 11 nov 990; is gestorven op 15 feb 1043 in Goslar, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 174. Hendrik III van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 okt 1017 in Oosterbeek; is gestorven op 5 okt 1056 in Bodfelz, Duitsland.

  49. 121.  Stephan I van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Eberhard4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven circa 1075.

    Gezin/Partner: Judith van Guligau. Judith is geboren in 1025; is gestorven in 1100. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 226. Stephan II van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; is gestorven op 25 feb 1118.
    2. 227. Harper I van Randerode  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055 in Randerath, Duitsland; is gestorven in 1115 in Keulen, Duitsland.

  50. 122.  Siegfried I van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Eberhard4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1015; is gestorven op 5 jul 1065 in Bulgarije.

    Gezin/Partner: Richarda van Nordtal-Lavent. Richarda is geboren in 1019; is gestorven in 1072. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 228. Engelbrecht van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven op 1 apr 1096.
    2. 229. Herman van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1045; is gestorven op 22 jul 1118.

  51. 123.  Hedwige van de Elsaz d'Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Brigitta4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 980 in Dabo, Frankrijk; is gestorven na 1000.

    Gezin/Partner: Everhard van Nellenburg. Everhard (zoon van Manegold I van Nellenburg) is geboren circa 957; is gestorven circa 1034. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 230. Hedwich van Nellenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 995; is gestorven na 1015.
    2. 231. Irmgard van Nellenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1005; en is gestorven.
    3. 232. Eberhard V van Nellenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1010; is gestorven in 1079.
    4. 233. Burckard van Nellenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1011; en is gestorven.
    5. 234. Adelheid van Nellenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1012; en is gestorven.

  52. 124.  Ulrich van Arenberg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Mathildis4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1014; is gestorven in 1061.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 235. Franco van Arenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1061; is gestorven in 1135.

  53. 125.  Sigebodo IV van Ahr Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Mathildis4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1017; is gestorven circa 1073.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 236. Theoderich I van Ahr  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1060; is gestorven circa 1127.

  54. 126.  Hendrik van Ripuarie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Mathildis4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1020; en is gestorven.

  55. 127.  Udo van Toul Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (63.Mathildis4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1027; is gestorven in 1069.

  56. 128.  Ludwig (Lodewijk) van Mousson Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 970; is gestorven in 1022 in Sens, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Eva van Luxemburg. Eva (dochter van Siegfried van Luxemburg en Koningin Hedwig van de Nordgau) is geboren in 955; is gestorven op 3 nov 1020. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 237. Richwin van Mousson-Mombeliard  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 990; is gestorven in 1028.
    2. 238. Lodewijk van Montfaucon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 992; en is gestorven.

  57. 129.  Irmgard van Bar sur Seine Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 975; is gestorven circa 1018.

    Irmgard is getrouwd met Heribert III van Vermandois in 1000 (civil). Heribert (zoon van Albert I van Vermandois en Gerberga van Lotharingen Henegouwen) is geboren circa 954; is gestorven circa 1003. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 239. Otho Eudes van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1000 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 25 mei 1044.

  58. 130.  Adelaide van Lotharingen Bar le Duc Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 985; is gestorven in 1062.

    Gezin/Partner: Walram van Arlon (Aarlen). Walram (zoon van Konrad van Arlon en Adela van Longwy) is geboren in 972; is gestorven in 1052. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 240. Adele van Arlon (Aarlen)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; en is gestorven.
    2. 241. Mathilde van Arlon (Aarlen)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; en is gestorven.
    3. 242. Fulco van Arlon (Aarlen)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; is gestorven vóór 1078.
    4. 243. Walram I van Limburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven in 1082.

  59. 131.  Adalbero III van Bar le Duc Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 990; is gestorven vóór 1014.

  60. 132.  Frederik II van LotharingenFrederik II van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 995; is gestorven in 1026.

    Frederik is getrouwd met Mathilde van Zwaben in 1014 (civil). Mathilde (dochter van Herman II van Zwaben en Gerberga van Bourgondië) is geboren in 988; is gestorven op 29 jul 1031. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 164. Beatrix Opper-Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1016; is gestorven op 18 apr 1076.
    2. 165. Sophia van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1092.
    3. 166. Frederik III van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1033.
    4. 167. Hildegarde van Lorraine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1022; is gestorven in 1094.

  61. 133.  Richenza van Habsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Ida4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1000; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Ulrich III van Baden. Ulrich is geboren in 995; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  62. 134.  Werner I van Habsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Ida4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1013; is gestorven in 1096.

    Gezin/Partner: Reginlinde von Nellenburg. Reginlinde is geboren in 1027; is gestorven in 1090. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 244. Otto II van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055 in Habsburg, Aargau, Zwitserland; is gestorven op 8 nov 1111 in Habsburg, Aargau, Zwitserland.
    2. 245. Othon II van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1057; is gestorven in 1111.
    3. 246. Albrecht II van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1060; is gestorven in 1141.
    4. 247. Ita van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1064; is gestorven in 1125.

  63. 135.  Frederik van Andechs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 960; is gestorven circa 1030.

    Gezin/Partner: Kunegonde van Oehningen. Kunegonde (dochter van Cuno van Oehningen) is geboren in 980; is gestorven in 1020. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 248. Frederik van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 998; is gestorven in 1075.
    2. 249. Otto van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1010; is gestorven in 1065.

  64. 136.  Arnold III van Sundgau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 969; is gestorven in 1010.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 250. Arnold IV van Andechs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1000; is gestorven in 1080.

  65. 137.  Diederik I van Wasserburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 970; is gestorven in 1020.

    Diederik is getrouwd met Kunizza van Zwaben in 1010 (civil). Kunizza (dochter van Koenraad van Zwaben en Richlinde van Saksen Ludolf) is geboren in 969; is gestorven in 1020. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 251. Bilihild van Andechs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1010; is gestorven in 1073.
    2. 252. Frederik II van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven in 1075.
    3. 253. Bertold II van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1015; is gestorven in 1060.

  66. 138.  Mechtild van Beieren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 973; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Rupert van Regensburg. Rupert is geboren in 991; is gestorven in 1035. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  67. 139.  Engelram I van Ponthieu Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (69.Gisele4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 987; is gestorven op 9 dec 1046.

    Engelram is getrouwd met Adelheid van Holland van Gent in 1011 (civil). Adelheid (dochter van Graaf Arnulf I van Holland van Gent en Liutgarde van Luxemburg) is geboren in 983 in Gent, Belgie; is gestorven op 20 nov 1052. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 254. Hugo II van Ponthieu  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven op 20 nov 1052.
    2. 255. Elisenda van Ponthieu  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1012; en is gestorven.

  68. 140.  Adelheid Capet (Frankrijk)Adelheid Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1003; is gestorven op 8 jan 1079; is begraven in Messines, Belgie.

    Adelheid is getrouwd met Richard III van Normandie op 7 jan 1027 (civil). Richard (zoon van Richard II van Normandie en Judith van Bretagne) is geboren op 2 sep 997 in Falaise, Frankrijk; is gestorven op 18 aug 1027 in Rouen, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 256. Philippa van Normandie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025 in Roumare, Frankrijk; en is gestorven.
    2. 257. Alix van Normandie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1026; en is gestorven.
    3. 258. Judith van Normandie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1027; is gestorven in 1094.
    4. 259. Papie van Normandie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1028; en is gestorven.
    5. 260. Giselberthe van Flemming  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; is gestorven in 1094.

    Adelheid is getrouwd met Boudewijn V van Vlaanderen in 1028 (civil). Boudewijn (zoon van Boudewijn IV van Vlaanderen en Otgiva van Luxemburg) is geboren circa 1012; is gestorven op 1 sep 1067 in Lille, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 261. Boudewijn VI van Henegouwen van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; is gestorven op 17 jul 1070 in Hasnon, Frankrijk; is begraven in 1070 in Hasnon, Frankrijk.
    2. 262. Robert I van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; is gestorven op 13 okt 1093 in Kassel, Duitsland.
    3. 263. Mathilde van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1033; is gestorven op 2 nov 1083 in Caen, Frankrijk.
    4. 264. Ricardus van Forestarius  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1050; is gestorven in 1080.

  69. 141.  Constance Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1005; is gestorven circa 1025.

    Constance is getrouwd met Manasses III van Dammartin in 1023 (civil). Manasses (zoon van Manasses Calvus d'Omont en Odelie van Castrice) is geboren circa 1000 in Dammartin, Frankrijk; is gestorven op 15 nov 1037. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 265. Eudes van Dammartin en Picardie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1024; is gestorven in 1067.
    2. 266. Baselie van Dammartin  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1025; en is gestorven.

  70. 142.  Henry I Capet (Frankrijk)Henry I Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1006; is gestorven in 1060; is begraven in Saint Denis, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Anna Agnes Jaroslavna Rurikides van Kiev. Anna (dochter van Jaroslaw van Kiev en Ingegerd Anna van Zweden) is geboren in 1025 in Kiev, Oekraine; is gestorven in 1074. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 267. Hugo I Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 18 okt 1101 in Tarsus, Turkije.
    2. 268. Koning Philips I Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 mei 1052; is gestorven op 29 jul 1108 in Melun, Frankrijk.

  71. 143.  Hertog Robert I Capet van BourgondiëHertog Robert I Capet van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1011; is gestorven in 1076.

    Robert is getrouwd met Helena Ermengarde van Semur in 1025 (civil), en is gescheiden van in 1076. Helena is gestorven op 22 apr 1055. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 269. Hugo Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven in 1059.
    2. 270. Hertog Hendrik I Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1036; is gestorven op 27 jan 1066.
    3. 271. Constance Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1046; is gestorven in 1092.

    Robert is getrouwd met Ermengarde Blanche d'Anjou in 1047 (civil). Ermengarde (dochter van Graaf Fulco IV d'Anjou en Bertrada van Montfort) is geboren in 1018; is gestorven in 1076. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 272. Hildegarde Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; is gestorven in 1120.

  72. 144.  Adela Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is gestorven in 1063.

  73. 145.  Eudes Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

  74. 146.  Hedwig Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

  75. 147.  Hugues Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

  76. 148.  Beatrix van Henegouwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (71.Hedwig4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 990; is gestorven in 1045.

    Gezin/Partner: Lambert de Saint-Omer. Lambert is geboren circa 975; is gestorven in 1042. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 273. Rabel de Saint-Omer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1002; is gestorven in 1063.

    Gezin/Partner: Ebles de Roucy. Ebles (zoon van Giselbert de Roucy en Ermengarde van Aquitanie) is geboren circa 980 in Reims, Frankrijk; is gestorven op 17 mei 1033. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 184. Alix de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1010 in Roucy, Frankrijk; is gestorven in 1063 in Montdidier, Frankrijk.
    2. 185. Hedwig de Roucy-Reims  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1026; is gestorven circa 1080.

  77. 149.  Reginar van Henegouwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (71.Hedwig4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 997; is gestorven in 1039.

    Reginar is getrouwd met Mathilde van Ename in 1030 (civil). Mathilde (dochter van Herman van Verdun en Mathilde van Dagsburg) is geboren circa 1000; is gestorven na 1039. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 274. Richilde van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030 in Mons, Belgie; is gestorven op 15 mrt 1086 in Mechelen, Belgie; is begraven op 18 mrt 1086.

  78. 150.  Willem I van Nevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Adelheid4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1030; is gestorven in 1083.

    Gezin/Partner: Ermengarde van Tonnerre. Ermengarde is geboren circa 1040; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 275. Reinoud II van Nevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1055; is gestorven op 5 aug 1089 in Auxerre, Frankrijk.
    2. 276. Willem van Tonnerre  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1056; is gestorven in 1090.


Generatie: 6

  1. 151.  Kuno der Welfen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Itha5, 25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 980; is gestorven circa 1020.

  2. 152.  Richardis der Welfen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Itha5, 25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 985; is gestorven op 12 jun 1045.

  3. 153.  Welf II der Welfen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Itha5, 25.Regelindis4, 7.Liudolf3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 996; is gestorven op 10 mrt 1030.

    Gezin/Partner: Irmtrud van Luxemburg. Irmtrud (dochter van Frederik I van Luxemburg en de Moezelgau en Irmtrude van Wetterau) is geboren circa 1001; is gestorven op 2 aug 1057. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 277. Welf III der Welfen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1019; en is gestorven.
    2. 278. Kunigonde der Welfen van Altdorf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven op 31 mrt 1055.

  4. 154.  Koenraad der Franken Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (77.Hendrik5, 27.Otto4, 8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 990; is gestorven op 4 jun 1039 in Utrecht.

    Koenraad is getrouwd met Gisela van Zwaben in 1015 (civil). Gisela (dochter van Herman II van Zwaben en Gerberga van Bourgondië) is geboren op 11 nov 990; is gestorven op 15 feb 1043 in Goslar, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 279. Hendrik III van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 okt 1017 in Oosterbeek; is gestorven op 5 okt 1056 in Bodfelz, Duitsland.

  5. 155.  Stephan I van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (79.Eberhard5, 27.Otto4, 8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven circa 1075.

    Gezin/Partner: Judith van Guligau. Judith is geboren in 1025; is gestorven in 1100. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 280. Stephan II van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; is gestorven op 25 feb 1118.
    2. 281. Harper I van Randerode  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055 in Randerath, Duitsland; is gestorven in 1115 in Keulen, Duitsland.

  6. 156.  Siegfried I van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (79.Eberhard5, 27.Otto4, 8.Liutgard3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1015; is gestorven op 5 jul 1065 in Bulgarije.

    Gezin/Partner: Richarda van Nordtal-Lavent. Richarda is geboren in 1019; is gestorven in 1072. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 282. Engelbrecht van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven op 1 apr 1096.
    2. 283. Herman van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1045; is gestorven op 22 jul 1118.

  7. 157.  Bitzila van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Heilwig5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 997; is gestorven in 1037.

    Gezin/Partner: Adalbert I van Cawl. Adalbert is geboren in 975; is gestorven in 1037. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 284. Adalbert II van Cawl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1012; is gestorven in 1089.

  8. 158.  Bruno van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Heilwig5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren op 21 jun 1002; is gestorven op 19 apr 1054 in Rome, Italie.

  9. 159.  Hugo V van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Heilwig5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1003; is gestorven in 1049.

    Hugo is getrouwd met Mathilde van Ename in 1024 (civil). Mathilde (dochter van Herman van Verdun en Mathilde van Dagsburg) is geboren circa 1000; is gestorven na 1039. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 285. Heinrich I van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1025; is gestorven op 28 jun 1065.
    2. 286. Gerhard III van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 nov 1029 in Egisheim, Frankrijk; is gestorven in 1096.

  10. 160.  Hildegard van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Heilwig5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1005; is gestorven in 1030.

    Gezin/Partner: Richwin van Mousson-Mombeliard. Richwin (zoon van Ludwig (Lodewijk) van Mousson en Eva van Luxemburg) is geboren circa 990; is gestorven in 1028. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 287. Lodewijk II van Mombeliard  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1072.
    2. 288. Hildegardis van Mousson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025; is gestorven in 1094.

  11. 161.  Gertrud van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Heilwig5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven op 21 jul 1070.

    Gezin/Partner: Liudolf III van Brunswijk. Liudolf (zoon van Bruno II van Brunswijk en Gisela van Zwaben) is geboren circa 1010; is gestorven op 23 apr 1038. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 289. Ida van Brunswijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025; en is gestorven.
    2. 290. Ekbert I van Brunswijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1036; is gestorven op 11 jan 1068.

  12. 162.  Adelheid van de Nordgau van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (80.Heilwig5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1011; is gestorven in 1071.

    Gezin/Partner: Otto II van Zwaben. Otto is geboren in 995; is gestorven in 1047. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  13. 163.  Mathilde van Ename Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Mathilde5, 28.Judith4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1000; is gestorven na 1039.

    Mathilde is getrouwd met Hugo V van Egisheim in 1024 (civil). Hugo (zoon van Hugo IV van de Nordgau van Egisheim en Heilwig van Dagsburg) is geboren in 1003; is gestorven in 1049. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 285. Heinrich I van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1025; is gestorven op 28 jun 1065.
    2. 286. Gerhard III van Egisheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 nov 1029 in Egisheim, Frankrijk; is gestorven in 1096.

    Mathilde is getrouwd met Reginar van Henegouwen in 1030 (civil). Reginar (zoon van Renier IV van Henegouwen en Hedwig (Avoise) Capet (Frankrijk)) is geboren in 997; is gestorven in 1039. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 291. Richilde van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030 in Mons, Belgie; is gestorven op 15 mrt 1086 in Mechelen, Belgie; is begraven op 18 mrt 1086.

  14. 164.  Beatrix Opper-LotharingenBeatrix Opper-Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1016; is gestorven op 18 apr 1076.

    Gezin/Partner: Godfried II van Lotharingen. Godfried (zoon van Gozelo I van Verdun en Barbara van Nassau) is geboren circa 1010; is gestorven op 24 dec 1069 in Verdun, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 292. Ida van Verdun  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1032; is gestorven op 13 aug 1113 in Arras, Frankrijk.

  15. 165.  Sophia van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1020; is gestorven in 1092.

    Gezin/Partner: Lodewijk II van Mombeliard. Lodewijk (zoon van Richwin van Mousson-Mombeliard en Hildegard van Egisheim) is geboren in 1020; is gestorven in 1072. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 293. Hildegard van Bar-Mousson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; en is gestorven.
    2. 294. Frederik van Mousson-Lutzelburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1045; is gestorven op 29 jun 1092.
    3. 295. Dietrich II van Bar-Mombeliard  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1046; is gestorven in 1105.
    4. 296. Beatrix van Mousson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1047; is gestorven in 1092.
    5. 297. Sophie van Bar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1060; is gestorven in 1126.

  16. 166.  Frederik III van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1020; is gestorven in 1033.

  17. 167.  Hildegarde van Lorraine Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1022; is gestorven in 1094.

    Hildegarde is getrouwd met Friedrich van Bueren in 1047 (civil). Friedrich is geboren circa 1025; is gestorven circa 1060. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  18. 168.  Adalbert van Ballenstedt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1027; is gestorven in 1076.

    Adalbert is getrouwd met Adelheid van Weimar-Orlamuende in 1074 (civil). Adelheid (dochter van Otto van Weimar-Orlamuende en Adela van Leuven) is geboren circa 1056; is gestorven in 1100. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 298. Siegfried I van Pfalz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1075; is gestorven op 9 mrt 1113.
    2. 299. Otto II van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1076; is gestorven op 9 feb 1123.

  19. 169.  Otto van de Schwabengau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1028; en is gestorven.

  20. 170.  Adelheid van de Schwabengau Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (82.Mathilde5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1029; en is gestorven.

  21. 171.  Herman IV van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Gisela5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1007; is gestorven op 28 jul 1038 in Trento, Italie.

    Herman is getrouwd met Adelheid van Susa in 1027 (civil). Adelheid (dochter van Manfred II van Susa en Bertha d'Este) is geboren in 1015; is gestorven op 19 dec 1091. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 300. Richarda van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1028; is gestorven in 1070.
    2. 301. Herman I van Kastl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1029; is gestorven in 1056.
    3. 302. Gebhard I van Sulzbach  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; en is gestorven.

  22. 172.  Gisela van Brunswijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Gisela5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1009; is gestorven in 1042.

  23. 173.  Liudolf III van Brunswijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Gisela5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven op 23 apr 1038.

    Gezin/Partner: Gertrud van Egisheim. Gertrud (dochter van Hugo IV van de Nordgau van Egisheim en Heilwig van Dagsburg) is geboren circa 1010; is gestorven op 21 jul 1070. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 289. Ida van Brunswijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025; en is gestorven.
    2. 290. Ekbert I van Brunswijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1036; is gestorven op 11 jan 1068.

  24. 174.  Hendrik III van ZwabenHendrik III van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (83.Gisela5, 29.Herman4, 9.Richlinde3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren op 28 okt 1017 in Oosterbeek; is gestorven op 5 okt 1056 in Bodfelz, Duitsland.

    Hendrik is getrouwd met Gunhide van Denemarken op 29 jun 1036 (civil) in Nijmegen. Gunhide (dochter van Knut Svensson van Denemarken en Emma van Normandie) is geboren circa 1018; is gestorven op 18 jul 1038. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Hendrik is getrouwd met Agnes van Aquitanie op 21 nov 1043 (civil) in Ingelheim am Rhein, Duitsland. Agnes (dochter van Willem V van Aquitanie-Poitiers en Agnes van Bourgondië-Ivrea) is geboren in 1020 in Rome, Italie; is gestorven op 14 dec 1077 in Rome, Italie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 303. Judith Sophie van Frankenland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1047; is gestorven in 1096.
    2. 304. Hendrik IV van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 nov 1050 in Goslar, Duitsland; is gestorven op 7 aug 1106 in Luik, Belgie.

  25. 175.  Mathilda van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1013; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Elli II van Reinhausen. Elli is geboren circa 1010; is gestorven circa 1055. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  26. 176.  Adelheid van Zutphen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1015; is gestorven na 1048.

    Adelheid is getrouwd met Rutger II van Kleef in 1030 (civil). Rutger (zoon van Rutger I van Kleef en Wazela van Rheinpfalz) is geboren circa 1016; is gestorven in 1075. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 305. Rutger van Kleef  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1033; is gestorven in 1095.
    2. 306. Diederik van Kleef  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1034; is gestorven in 1091.
    3. 307. Gerhard I van Hochstaden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1035; is gestorven in 1096.
    4. 308. Herman III van Hochstaden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1040; is gestorven in 1099.
    5. 309. Adelheid van Kleef  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1042; en is gestorven.

    Adelheid is getrouwd met Godschalk van Twente in 1045 (civil). Godschalk (zoon van Herman van Nifterlake) is geboren circa 1015; is gestorven in 1064. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 310. Otto II van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1046; is gestorven circa 1113.
    2. 311. Gerard I van Loen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1048; is gestorven circa 1053.
    3. 312. Humbert van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1049; en is gestorven.

  27. 177.  Hendrik van Zutphen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1017; is gestorven in 1033.

  28. 178.  Irmintrud van Zutphen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren op 1 jan 1020 in Koszalin, Polen; is gestorven op 15 jul 1083 in Zutphen.

    Gezin/Partner: Ruprecht I van Laurenburg. Ruprecht (zoon van Liudolf van Lotharingen en Matilde van Zutphen) is geboren circa 1025 in Valkenburg; is gestorven op 10 nov 1056. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 313. Rupert van Siegen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1048 in Siegen, Duitsland; is gestorven in 1089.
    2. 314. Kunegonda van Stade van Valkenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 okt 1048 in Valkenburg; is gestorven op 20 jun 1125 in Walbeck, Duitsland.

  29. 179.  Koenraad van Beieren en Zutphen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1021; is gestorven in 1055.

  30. 180.  Ruprecht I van Laurenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1025 in Valkenburg; is gestorven op 10 nov 1056.

    Gezin/Partner: Irmintrud van Zutphen. Irmintrud (dochter van Liudolf van Lotharingen en Matilde van Zutphen) is geboren op 1 jan 1020 in Koszalin, Polen; is gestorven op 15 jul 1083 in Zutphen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 313. Rupert van Siegen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1048 in Siegen, Duitsland; is gestorven in 1089.
    2. 314. Kunegonda van Stade van Valkenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 okt 1048 in Valkenburg; is gestorven op 20 jun 1125 in Walbeck, Duitsland.

  31. 181.  Godschalk van Zutphen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (91.Liudolf5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren in 1030; is gestorven in 1064.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 315. Otto II van Zutphen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1060; is gestorven in 1113.

  32. 182.  Herman van Hischer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (94.Ida5, 40.Mathilde4, 12.Otto3, 2.Otto2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1025; is gestorven circa 1060.

    Gezin/Partner: Kunegunde van Bregenz. Kunegunde is geboren circa 1020; is gestorven circa 1080. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 316. Everhard I van Hischer-Sargans  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1056; is gestorven in 1102.

  33. 183.  Ada de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Letard5, 43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1000; is gestorven circa 1059.

    Gezin/Partner: Alberic van Coucy. Alberic is geboren circa 990; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 317. Adele van Coucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1020; en is gestorven.

  34. 184.  Alix de Roucy Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (98.Ebles5, 43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1010 in Roucy, Frankrijk; is gestorven in 1063 in Montdidier, Frankrijk.

    Alix is getrouwd met Hildouin van Montdidier in 1031 (civil) in Montdidier, Frankrijk. Hildouin (zoon van Hildouin van Montdidier en Lesselina van Torqueville) is geboren in 998 in Montdidier, Frankrijk; is gestorven in 1063 in Montdidier, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 318. Marguerite de Roucy de Montdidier de Rameru  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1026; is gestorven na 1103.
    2. 319. Irmentrude de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven circa 1100.
    3. 320. Andre van Rameru  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1040; is gestorven na 1118.
    4. 321. Adela de Roucy de Rameru  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1041 in Montdidier, Frankrijk; is gestorven circa 1068.
    5. 322. Beatrice van Montdidier  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1045 in Montdidier, Frankrijk; is gestorven in 1129 in Montdidier, Frankrijk.
    6. 323. Ada de Roucy  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1045; is gestorven na 1121.
    7. 324. Andreas van Baudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1060; is gestorven in 1130.

  35. 185.  Hedwig de Roucy-Reims Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (98.Ebles5, 43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1026; is gestorven circa 1080.

    Gezin/Partner: Godefroid IV van Rumigny. Godefroid (zoon van Godefroid III van Rumigny en Gisele) is geboren circa 1025; is gestorven na 1048. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 325. Nicolas I van Rumigny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1048; is gestorven na 1086.

  36. 186.  Manasses II van Rethel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (99.Yvette5, 43.Giselbert4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1027; is gestorven na 1081.

    Gezin/Partner: Judith de Boulogne. Judith (dochter van Eustacius I de Boulogne en Mathildis van Leuven) is geboren circa 1025; is gestorven na 1081. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 326. Adele van Rethel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1045; en is gestorven.
    2. 327. Hugues van Rethel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1050; is gestorven in 1118.

  37. 187.  Willem van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (101.Reinoud5, 44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1025; is gestorven op 11 nov 1087.

    Gezin/Partner: Stefanie (Etienette) van Longwy-Metz. Stefanie (dochter van Adalbert III van Longwy-Metz en Clemence van Foix) is geboren in 1035; is gestorven in 1088. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 328. Irmtrud van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; is gestorven in 1105.
    2. 329. Stephen I van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055; is gestorven op 27 mei 1102 in Palestina.
    3. 330. Bertha van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1075; is gestorven in 1130.
    4. 331. Gisela van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1075; is gestorven in 1135.

  38. 188.  Peter Willem V van Aquitanie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (102.Agnes5, 44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1020; is gestorven in 1058 in Poitiers, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Ermesinde van Longwy. Ermesinde is geboren in 1020; is gestorven in 1062. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 332. Agnes d'Anjou  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1045; is gestorven in 1089.
    2. 333. Clementia van Poitou-Gleiberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1054 in Poitou-Charentes, Frankrijk; is gestorven in 1142.

  39. 189.  Agnes van AquitanieAgnes van Aquitanie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (102.Agnes5, 44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1020 in Rome, Italie; is gestorven op 14 dec 1077 in Rome, Italie.

    Agnes is getrouwd met Hendrik III van Zwaben op 21 nov 1043 (civil) in Ingelheim am Rhein, Duitsland. Hendrik (zoon van Koenraad der Franken en Gisela van Zwaben) is geboren op 28 okt 1017 in Oosterbeek; is gestorven op 5 okt 1056 in Bodfelz, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 303. Judith Sophie van Frankenland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1047; is gestorven in 1096.
    2. 304. Hendrik IV van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 nov 1050 in Goslar, Duitsland; is gestorven op 7 aug 1106 in Luik, Belgie.

  40. 190.  Willem VII van Aquitanie-Poitiers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (102.Agnes5, 44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1023; is gestorven in 1058.

    Gezin/Partner: Ermesinde van Lotharingen. Ermesinde is geboren in 1030 in Longwy, Frankrijk; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  41. 191.  Willem VIII van Aquitanie-Poitiers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (102.Agnes5, 44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1025 in Fécamp, Frankrijk; is gestorven op 25 sep 1087 in Chize, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Hildergarde van Vapetinger-Bourgondie. Hildergarde is geboren circa 1050; is gestorven na 1104. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 334. Willem IX van Aquitanie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 okt 1071; is gestorven op 10 feb 1126 in Chize, Frankrijk.

  42. 192.  Beatrix van Aquitanie-Poitiers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (102.Agnes5, 44.Ermentrudis4, 14.Alberada3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1027; is gestorven in 1109.

  43. 193.  Lodewijk II de Chiny Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (105.Lodewijk5, 46.Otto4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren op 28 sep 1025 in Chiny, Frankrijk; is gestorven in 1066 in Verdun, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Sophie van Verdun. Sophie (dochter van Frederik van Lotharingen) is geboren in 1010; is gestorven in 1068. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 335. Arnulf I de Chiny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1040; is gestorven op 16 apr 1106.

  44. 194.  Simon van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (106.Otho5, 47.Heribert4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1029; en is gestorven.

  45. 195.  Eudes I van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (106.Otho5, 47.Heribert4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1030; en is gestorven.

  46. 196.  Heribert IV van VermandoisHeribert IV van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (106.Otho5, 47.Heribert4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren op 20 jul 1031 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven in 1080 in Vermandois, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Adele de Valois de Crepy. Adele (dochter van Raoul III de Valois de Crepy en Adele van Bar sur Aube) is geboren in 1035; is gestorven in 1080. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 336. Adelheid van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; is gestorven op 28 sep 1120.

  47. 197.  Peter van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (106.Otho5, 47.Heribert4, 15.Gerberga3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1032; en is gestorven.

  48. 198.  Berthe van Blois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (107.Odo5, 49.Bertha4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1005 in Blois, Frankrijk; is gestorven op 11 apr 1085 in Chartres, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Hugo IV de Maine. Hugo (zoon van Heribert I de Maine-Laon en Judith van Saksen Haldesleben) is geboren in 1012; is gestorven in 1051. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 337. Heribert II de Maine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1046; is gestorven op 9 mrt 1062.
    2. 338. Margaretha de Maine  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1050; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Alan III van Bretagne. Alan (zoon van Godfried I van Bretagne en Hedwig van Normandie) is geboren in 997; is gestorven op 1 okt 1040 in Vimoutiers, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 339. Conan II van Bretagne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1033; is gestorven op 11 dec 1066.
    2. 340. Emma van Bretagne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1034; en is gestorven.
    3. 341. Havise van Bretagne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1037; is gestorven in 1072.

  49. 199.  Theobald III van Blois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (107.Odo5, 49.Bertha4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1011; is gestorven circa 1089.

    Theobald is getrouwd met Garsinde de Maine in 1044 (civil). Garsinde (dochter van Heribert I de Maine-Laon en Judith van Saksen Haldesleben) is geboren in 1013; is gestorven na 1049. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 342. Stefanus van Blois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1044; is gestorven op 19 mei 1102 in Ramleh, Iran.

    Theobald is getrouwd met Alix de Valois in 1061 (civil). Alix (dochter van Raoul II de Valois de Crepy en Adele de Breteuil) is geboren circa 1020; is gestorven in 1096. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 343. Gilbert van Venables  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1050; en is gestorven.
    2. 344. Hugo I de Champagne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1075; is gestorven in 1126.

  50. 200.  Konrad II van Werl van Hövel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1038; is gestorven in 1092.

  51. 201.  Heinrich van Werl van Hövel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1040; en is gestorven.

  52. 202.  Ida van Werl van Hövel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1042; is gestorven in 1090.

    Gezin/Partner: Heinrich II van Lauffen. Heinrich (zoon van Arnold van Lauffen en Adelheid van Nellenburg) is geboren circa 1030; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 345. Adelheid van Lauffen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1057; is gestorven in 1121.

  53. 203.  Liupold van Werl van Hövel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1044; en is gestorven.

  54. 204.  Gepa van Werl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1046; is gestorven in 1100.

  55. 205.  Bertrande zur Lippe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1047 in Leerdam; is gestorven na 1099.

    Gezin/Partner: Boudewijn III van Heusden. Boudewijn (zoon van Robert IV van Heusden van Rode en Jeanne Jansdr van Arkel) is geboren in 1071 in Heusden; is gestorven in 1100 in Heusden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 346. Jan Boudewijnsz van Heusden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  56. 206.  Herman zur Lippe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (110.Bernhard5, 50.Gerberga4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1048; is gestorven circa 1096.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 347. Berhard I zur Lippe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1075; is gestorven circa 1144.

  57. 207.  Hedwige van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Bertha5, 52.Mathilde4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1065; is gestorven op 29 jan 1126.

    Hedwige is getrouwd met Gerhard van Lotharingen en Vaudemont in 1080 (civil). Gerhard (zoon van Gerard IV van Lotharingen en Vaudemont en Hedwig van Namen) is geboren in 1057; is gestorven in 1118. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 348. Gisella de Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1092; is gestorven in 1162.
    2. 349. Hugo I de Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1100; is gestorven in 1155.
    3. 350. Stefanie de Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1100; en is gestorven.

  58. 208.  Gerhard IV van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Bertha5, 52.Mathilde4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1078; en is gestorven.

  59. 209.  Swanhilde van Egisheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (113.Bertha5, 52.Mathilde4, 17.Mathilde3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1082; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Volmar IV van Metz. Volmar (zoon van Volmar III van Metz en Judith) is geboren in 1070; is gestorven in 1111. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 351. Volmar V van Metz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1100; is gestorven in 1142.

  60. 210.  Margaretha van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (114.Hendrik5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1013; is gestorven in 1080.

    Margaretha is getrouwd met Gerard II van Wassenberg in 1029 (civil). Gerard (zoon van Gerard I van Antoing van Wassenberg en Bava van Hamalant) is geboren in 1013 in Wassenberg, Duitsland; is gestorven in 1082 in Wassenberg, Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 352. Gerard III van Wassenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; is gestorven in 1058.
    2. 353. Diederik van Wassenberg van Gelre  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1035; is gestorven op 19 okt 1082.

  61. 211.  Hendrik II van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (115.Lambert5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1020; is gestorven in 1078.

    Gezin/Partner: Adela van de Betuwe van Teisterbant. Adela (dochter van Eberhard van de Betuwe van Teisterbant) is geboren in 1027; is gestorven in 1086. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 354. Ida van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1053; is gestorven in 1139.
    2. 355. Graaf Hendrik III van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055; is gestorven op 5 feb 1095.
    3. 356. Godfried van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1063; is gestorven op 25 jan 1139.
    4. 357. Hendrik III van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1063; is gestorven in 1095.
    5. 358. Alberon van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1070; is gestorven in 1128.

  62. 212.  Reinier van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (115.Lambert5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1021; is gestorven in 1077.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 359. Adela van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1038; is gestorven in 1083.
    2. 360. Hendrik I van Brunesheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1077; is gestorven vóór 1125.

  63. 213.  Gerberga van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (115.Lambert5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) en is gestorven.

  64. 214.  Eustacius II de Boulogne Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (116.Mathildis5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1020; is gestorven in 1093.

    Eustacius is getrouwd met Ida van Verdun in 1055 (civil). Ida (dochter van Godfried II van Lotharingen en Beatrix Opper-Lotharingen) is geboren in 1032; is gestorven op 13 aug 1113 in Arras, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 361. Ida de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055; is gestorven in 1106.
    2. 362. Eustacius III de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1058; is gestorven in 1125 in Rumilly, Frankrijk.

  65. 215.  Lambert II de Boulogne Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (116.Mathildis5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1022; is gestorven in 1054.

    Lambert is getrouwd met Adelize van Normandie in 1053 (civil). Adelize (dochter van Robert van Normandie en Herleva van Falaise) is geboren circa 1030; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 363. Sybille de Boulogne  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1047; en is gestorven.
    2. 364. Judith van Lens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1054; is gestorven in 1086.

  66. 216.  Gerberga de Boulogne Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (116.Mathildis5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1025; is gestorven in 1046 in Stavelot, Belgie; is begraven in 1046 in Stavelot, Belgie.

    Gezin/Partner: Frederik II van Limburg-Joigny. Frederik (zoon van Frederik I van Luxemburg en de Moezelgau en Irmtrude van Wetterau) is geboren in 1003; is gestorven op 28 aug 1065; is begraven in 1065 in Stavelot, Belgie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 365. Jutta van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1040; is gestorven in 1085.
    2. 366. Helwide van Luxemburg-Joigny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1058; en is gestorven.

  67. 217.  Judith de Boulogne Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (116.Mathildis5, 53.Gerberga4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1025; is gestorven na 1081.

    Gezin/Partner: Manasses II van Rethel. Manasses (zoon van Manasses III van Dammartin en Yvette de Roucy) is geboren circa 1027; is gestorven na 1081. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 326. Adele van Rethel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1045; en is gestorven.
    2. 327. Hugues van Rethel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1050; is gestorven in 1118.

  68. 218.  Albert III van NamenAlbert III van Namen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (117.Albert5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1035 in Namen, Belgie; is gestorven op 22 jun 1102 in Namen, Belgie; is begraven in 1102 in Namen, Belgie.

    Albert is getrouwd met Ida van Saksen Billung in 1065 (civil). Ida (dochter van Hertog Bernard II van Saksen Billung en Bertrade Haraldsdotter van Noorwegen) is geboren in 1035; is gestorven op 31 jul 1102 in Namen, Belgie; is begraven in 1102 in Namen, Belgie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 367. Godfried van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1067; is gestorven in 1139.
    2. 368. Adelheid van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1068; en is gestorven.
    3. 369. Hendrik van Namen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1070; is gestorven op 5 jul 1138.

  69. 219.  Irmgard van Namen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (117.Albert5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1038; is gestorven in 1106.

    Gezin/Partner: Burggraaf Herman I van Cuijck-Malsen. Herman (zoon van Unruoch van Malsen en NN Isla Lake) is geboren op 23 sep 1010 in Cuijck; is gestorven op 15 mrt 1080 in Cuijck. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 370. Herman van Cuijck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1065; is gestorven op 24 jun 1127.
    2. 371. Heijlwich van Cuijck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1075 in Cuijck; is gestorven vóór 1130.

  70. 220.  Sophia van Loon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (118.Liutgarde5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1020; is gestorven in 1077.

  71. 221.  Margaretha van Loon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (118.Liutgarde5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1024; en is gestorven.

  72. 222.  Dirk II van LotharingenDirk II van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (119.Hedwig5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1035; is gestorven op 23 jan 1115.

    Gezin/Partner: Hedwich von Formbach. Hedwich is geboren in 1058; is gestorven in 1100. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 372. Simon I van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1076; is gestorven op 14 jan 1138.
    2. 373. Petronilla Gertrud van Saksen von Oberlotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1080; is gestorven op 23 mei 1144; is begraven in 1144 in Rijnsburg.
    3. 374. Gisela van Lotharingen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1095; is gestorven in 1125.

    Dirk is getrouwd met Gertruda van Vlaanderen in 1100 (civil). Gertruda (dochter van Robert I van Vlaanderen en Geertruida van Saksen) is geboren in 1070; is gestorven in 1117. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 375. Margaretha Irmgard von Schwarzenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1097; is gestorven in 1179.
    2. 376. Diederik van de Elzas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1100; is gestorven op 4 jan 1168 in Grevelingen.

  73. 223.  Gisela van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (119.Hedwig5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1053; en is gestorven.

  74. 224.  Gerhard van Lotharingen en Vaudemont Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (119.Hedwig5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1057; is gestorven in 1118.

    Gerhard is getrouwd met Hedwige van Egisheim in 1080 (civil). Hedwige (dochter van Gerhard III van Egisheim en Bertha van Geneve) is geboren in 1065; is gestorven op 29 jan 1126. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 348. Gisella de Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1092; is gestorven in 1162.
    2. 349. Hugo I de Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1100; is gestorven in 1155.
    3. 350. Stefanie de Vaudemont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1100; en is gestorven.

  75. 225.  Beatrix van Lotharingen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (119.Hedwig5, 54.Ermengarde4, 20.Karel3, 3.Gerberga2, 1.Mathildis1) is geboren in 1060; is gestorven in 1112.

  76. 226.  Stephan II van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (121.Stephan5, 59.Eberhard4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1050; is gestorven op 25 feb 1118.

    Gezin/Partner: Sophia van Formbach. Sophia (dochter van Meginhard IV van Formbach en Mathilde van Reinhausen) is geboren in 1050; is gestorven na 1088. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 377. Meinhard van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1068; is gestorven in 1136.

    Gezin/Partner: Mathilde van Reinhausen. Mathilde is geboren in 1032; is gestorven vóór 1122. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  77. 227.  Harper I van Randerode Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (121.Stephan5, 59.Eberhard4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1055 in Randerath, Duitsland; is gestorven in 1115 in Keulen, Duitsland.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 378. Harper II van Randerode-Boxtel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1080 in Randerath, Duitsland; is gestorven op 10 nov 1150 in Utrecht.
    2. 379. Arnold I van Randerode  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1082 in Randerath, Duitsland; is gestorven in 1151 in Keulen, Duitsland.
    3. 380. Willem van Randerode  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1085 in Randerath, Duitsland; is gestorven in 1150 in Bonn, Duitsland.
    4. 381. Mengheris II van Randerode  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1095 in Randerath, Duitsland; is gestorven in 1166 in Randerath, Duitsland.

  78. 228.  Engelbrecht van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (122.Siegfried5, 59.Eberhard4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1035; is gestorven op 1 apr 1096.

    Gezin/Partner: Hedwig van Saksen Billung. Hedwig (dochter van Hertog Bernard II van Saksen Billung en Eilika von Schweinfurt) is geboren circa 1032; is gestorven in 1112. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 382. Richarde van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1070; is gestorven in 1130.
    2. 383. Engelbert van Karinthie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1071; is gestorven in 1141.
    3. 384. Siegfried I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1168; is gestorven op 6 mei 1130.

  79. 229.  Herman van Sponheim Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (122.Siegfried5, 59.Eberhard4, 21.Judith3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1045; is gestorven op 22 jul 1118.

  80. 230.  Hedwich van Nellenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (123.Hedwige5, 60.Brigitta4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 995; is gestorven na 1015.

    Gezin/Partner: Eberhard I van Sponheim. Eberhard (zoon van Otto I van Karinthie en Judith van Beieren) is geboren circa 978; is gestorven na 1058. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 385. Stephan I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1010; is gestorven circa 1075.
    2. 386. Siegfried I van Sponheim  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1015; is gestorven op 5 jul 1065 in Bulgarije.

  81. 231.  Irmgard van Nellenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (123.Hedwige5, 60.Brigitta4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1005; en is gestorven.

  82. 232.  Eberhard V van Nellenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (123.Hedwige5, 60.Brigitta4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1010; is gestorven in 1079.

    Eberhard is getrouwd met Algithe van Hongarije in 1017 (civil). Algithe is geboren circa 1001; is gestorven na 1068. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Eberhard is getrouwd met Ida van Alshausen in 1040 (civil). Ida is geboren in 1020; is gestorven in 1080. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 387. NN van Nellenburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1040; is gestorven in 1075.

  83. 233.  Burckard van Nellenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (123.Hedwige5, 60.Brigitta4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1011; en is gestorven.

  84. 234.  Adelheid van Nellenburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (123.Hedwige5, 60.Brigitta4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1012; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Arnold van Lauffen. Arnold (zoon van Poppo I van Lauffen) is geboren circa 1010; is gestorven na 1050. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 388. Heinrich II van Lauffen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; en is gestorven.

  85. 235.  Franco van Arenberg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (124.Ulrich5, 63.Mathildis4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren in 1061; is gestorven in 1135.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 389. Arnold van Arenberg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1082; is gestorven in 1132.

  86. 236.  Theoderich I van Ahr Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (125.Sigebodo5, 63.Mathildis4, 22.Heinrich3, 4.Hendrik2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1060; is gestorven circa 1127.

    Gezin/Partner: NN van Walbeck. NN (dochter van Lothar V van Walbeck) is geboren circa 1075; is gestorven in 1130. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 390. Otto I van Ahr  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1098; is gestorven in 1167.

  87. 237.  Richwin van Mousson-Mombeliard Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (128.Ludwig5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 990; is gestorven in 1028.

    Gezin/Partner: Hildegard van Egisheim. Hildegard (dochter van Hugo IV van de Nordgau van Egisheim en Heilwig van Dagsburg) is geboren in 1005; is gestorven in 1030. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 287. Lodewijk II van Mombeliard  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1020; is gestorven in 1072.
    2. 288. Hildegardis van Mousson  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1025; is gestorven in 1094.

  88. 238.  Lodewijk van Montfaucon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (128.Ludwig5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 992; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 391. Conan van Montfaucon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1019; is gestorven in 1040.

  89. 239.  Otho Eudes van Vermandois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (129.Irmgard5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1000 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 25 mei 1044.

    Otho is getrouwd met Patia van Poitiers-Vermandois in 1028 (civil). Patia (dochter van Willem IV van Aquitanie en Emma van Blois) is geboren in 990; is gestorven in 1040. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 392. Simon van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1029; en is gestorven.
    2. 393. Eudes I van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; en is gestorven.
    3. 394. Heribert IV van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jul 1031 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven in 1080 in Vermandois, Frankrijk.
    4. 395. Peter van Vermandois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1032; en is gestorven.

  90. 240.  Adele van Arlon (Aarlen) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adelaide5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Arnold I d'Aspremont. Arnold (zoon van Albert II d'Aspremont en Ida d'Briey) is geboren circa 1005; is gestorven in 1060. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 396. Albert III d'Aspremont  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; is gestorven op 10 mrt 1114.

  91. 241.  Mathilde van Arlon (Aarlen) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adelaide5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1030; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Herbert d'Briey. Herbert (zoon van Gobert d'Briey en Ermengarde van Hierges) is geboren circa 1025; is gestorven na 1079. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 397. Albert I d'Briey  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; is gestorven op 14 okt 1114.
    2. 398. Hedwige d'Briey  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1060; is gestorven in 1128.

  92. 242.  Fulco van Arlon (Aarlen) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adelaide5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1030; is gestorven vóór 1078.

  93. 243.  Walram I van Limburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (130.Adelaide5, 64.Diederik4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1035; is gestorven in 1082.

    Gezin/Partner: Jutta van Lotharingen. Jutta (dochter van Frederik II van Limburg-Joigny en Gerberga de Boulogne) is geboren in 1040; is gestorven in 1085. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 399. Hendrik I van Limburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1057; is gestorven in 1119.
    2. 400. Koenraad van Merum (Meerheym)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1065; is gestorven op 23 sep 1142.

  94. 244.  Otto II van Habsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (134.Werner5, 67.Ida4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1055 in Habsburg, Aargau, Zwitserland; is gestorven op 8 nov 1111 in Habsburg, Aargau, Zwitserland.

    Gezin/Partner: Hilda Scarponnois von Pfirt. Hilda is geboren in 1060; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 401. Werner II van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1090 in Habsburg, Aargau, Zwitserland; is gestorven op 19 aug 1167 in Tusculum, Italie.

  95. 245.  Othon II van Habsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (134.Werner5, 67.Ida4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1057; is gestorven in 1111.

    Gezin/Partner: Hilla Ida de Ferrette. Hilla is geboren in 1076; is gestorven in 1134. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 402. Adelheid van Habsburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1120; is gestorven in 1167.

  96. 246.  Albrecht II van Habsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (134.Werner5, 67.Ida4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1060; is gestorven in 1141.

  97. 247.  Ita van Habsburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (134.Werner5, 67.Ida4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1064; is gestorven in 1125.

  98. 248.  Frederik van Diessen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (135.Frederik5, 68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 998; is gestorven in 1075.

    Frederik is getrouwd met Adelheid in 1020 (civil). Adelheid en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 403. Frederik van Bueren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1020; is gestorven in 1094.

    Frederik is getrouwd met Irmgard van Gilching in 1035 (civil). Irmgard is geboren in 998; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 404. Berthold I van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1032; is gestorven in 1088.
    2. 405. Uta van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1040; is gestorven in 1086.
    3. 406. Arnulf van Diessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1055; is gestorven in 1095.

  99. 249.  Otto van Diessen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (135.Frederik5, 68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1010; is gestorven in 1065.

  100. 250.  Arnold IV van Andechs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (136.Arnold5, 68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1000; is gestorven in 1080.

  101. 251.  Bilihild van Andechs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (137.Diederik5, 68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1010; is gestorven in 1073.

  102. 252.  Frederik II van Diessen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (137.Diederik5, 68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven in 1075.

    Gezin/Partner: Hadamut van Eppenstein. Hadamut is geboren circa 1005; is gestorven circa 1055. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  103. 253.  Bertold II van Diessen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (137.Diederik5, 68.NN4, 23.Beatrix3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1015; is gestorven in 1060.

  104. 254.  Hugo II van Ponthieu Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (139.Engelram5, 69.Gisele4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1010; is gestorven op 20 nov 1052.

    Gezin/Partner: Berthe van Aumale. Berthe is geboren in 1010; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 407. Enguerrand II van Ponthieu  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1030; is gestorven in 1053.
    2. 408. Guy I van Ponthieu  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1040; is gestorven op 13 okt 1101.

  105. 255.  Elisenda van Ponthieu Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (139.Engelram5, 69.Gisele4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1012; en is gestorven.

  106. 256.  Philippa van Normandie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1025 in Roumare, Frankrijk; en is gestorven.

  107. 257.  Alix van Normandie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1026; en is gestorven.

  108. 258.  Judith van Normandie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1027; is gestorven in 1094.

  109. 259.  Papie van Normandie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1028; en is gestorven.

  110. 260.  Giselberthe van Flemming Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1030; is gestorven in 1094.

  111. 261.  Boudewijn VI van Henegouwen van VlaanderenBoudewijn VI van Henegouwen van Vlaanderen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1030; is gestorven op 17 jul 1070 in Hasnon, Frankrijk; is begraven in 1070 in Hasnon, Frankrijk.

    Boudewijn is getrouwd met Richilde van Henegouwen in 1050 (civil). Richilde (dochter van Reginar van Henegouwen en Mathilde van Ename) is geboren in 1030 in Mons, Belgie; is gestorven op 15 mrt 1086 in Mechelen, Belgie; is begraven op 18 mrt 1086. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 409. Adelheid van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; en is gestorven.
    2. 410. Alix van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; en is gestorven.
    3. 411. Boudewijn II van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1056; is gestorven in 1098 in Turkije.

  112. 262.  Robert I van Vlaanderen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1030; is gestorven op 13 okt 1093 in Kassel, Duitsland.

    Robert is getrouwd met Geertruida van Saksen in 1063 (civil). Geertruida (dochter van Hertog Bernard II van Saksen Billung en Eilika von Schweinfurt) is geboren in 1028 in Schweinfurt, Duitsland; is gestorven op 4 aug 1113 in Veurne, Belgie; is begraven in Veurne, Belgie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 412. Adela van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1065; is gestorven op 1 apr 1115.
    2. 413. Gertruda van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1070; is gestorven in 1117.
    3. 414. Rosamunda van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1099 in Egmond, Noordholland; is gestorven in 1130.

  113. 263.  Mathilde van VlaanderenMathilde van Vlaanderen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1033; is gestorven op 2 nov 1083 in Caen, Frankrijk.

    Mathilde is getrouwd met Koning Willem I van Normandie in 1053 (civil). Willem (zoon van Robert van Normandie en Herleva van Falaise) is geboren op 14 sep 1028 in Falaise, Frankrijk; is gestorven op 9 sep 1087 in Rouen, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 415. Gunrade van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1053; is gestorven op 27 mei 1085.
    2. 416. Robert II Normandie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1054; is gestorven in 1134.
    3. 417. Constance van Normandie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1066; is gestorven op 13 aug 1090.
    4. 418. Adela van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1067; is gestorven op 8 mrt 1137.
    5. 419. Hendrik I Plantagenet van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1068 in Selby, York; is gestorven op 11 dec 1135 in Lyons-la-Foret, Frankrijk.

  114. 264.  Ricardus van Forestarius Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (140.Adelheid5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1050; is gestorven in 1080.

  115. 265.  Eudes van Dammartin en Picardie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (141.Constance5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1024; is gestorven in 1067.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 420. Hugues van Dammartin de Rameru  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1042 in Dammartin, Frankrijk; is gestorven in 1103.
    2. 421. Pierre van Dammartin  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1060; en is gestorven.

  116. 266.  Baselie van Dammartin Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (141.Constance5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1025; en is gestorven.

  117. 267.  Hugo I Capet (Frankrijk)Hugo I Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (142.Henry5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1050 in Vermandois, Frankrijk; is gestorven op 18 okt 1101 in Tarsus, Turkije.

    Hugo is getrouwd met Adelheid van Vermandois in 1064 (civil). Adelheid (dochter van Heribert IV van Vermandois en Adele de Valois de Crepy) is geboren in 1050; is gestorven op 28 sep 1120. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 422. Mathilde van Vermandois-Capet  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1080; is gestorven circa 1130.
    2. 423. Elisabeth Isabella van Vermandois-Capet  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1081 in Valois, Frankrijk; is gestorven op 13 feb 1131.

  118. 268.  Koning Philips I Capet (Frankrijk)Koning Philips I Capet (Frankrijk) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (142.Henry5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren op 23 mei 1052; is gestorven op 29 jul 1108 in Melun, Frankrijk.

    Gezin/Partner: Bertha van Holland. Bertha (dochter van Graaf Floris I van Holland en Geertruida van Saksen) is geboren in 1058; is gestorven op 30 jul 1094 in Montreuil-sur-Mer, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 424. Constance Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1078; is gestorven in 1125.
    2. 425. Koning Lodewijk VI Capet (Frankrijk)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1081 in Parijs, Frankrijk; is gestorven op 1 aug 1137 in Parijs, Frankrijk.

    Philips is getrouwd met Bertrada van Montfort op 15 mei 1092 (civil). Bertrada (dochter van Simon I van Montfort en Agnes van Evreux) is geboren in 1070; is gestorven op 14 feb 1117. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  119. 269.  Hugo Capet van BourgondiëHugo Capet van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (143.Robert5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1035; is gestorven in 1059.

  120. 270.  Hertog Hendrik I Capet van BourgondiëHertog Hendrik I Capet van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (143.Robert5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1036; is gestorven op 27 jan 1066.

    Gezin/Partner: Sybille van Barcelona. Sybille is geboren in 1034; is gestorven op 6 jul 1074. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 426. Odo I Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1058; is gestorven op 23 mrt 1103 in Tarsus, Turkije; is begraven in 1103 in Citeaux, Loir-et-Cher, Frankrijk.
    2. 427. Beatrix Capet van Bourgondië  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1063; is gestorven in 1110.
    3. 428. Henri I van Bourgondië van Portugal  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1070; is gestorven op 1 nov 1112 in Astorga, Spanje.

  121. 271.  Constance Capet van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (143.Robert5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1046; is gestorven in 1092.

  122. 272.  Hildegarde Capet van Bourgondië Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (143.Robert5, 70.Robert4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1050; is gestorven in 1120.

  123. 273.  Rabel de Saint-Omer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (148.Beatrix5, 71.Hedwig4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1002; is gestorven in 1063.

    Gezin/Partner: Ghislaine van Gent van Holland. Ghislaine (dochter van Adelbertus van Gent van Holland) is geboren in 1010; is gestorven in 1059. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 429. Hatwide de Saint-Omer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1023; is gestorven in 1065.
    2. 430. Baudouin de Saint-Omer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1030; is gestorven in 1097.

  124. 274.  Richilde van Henegouwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (149.Reginar5, 71.Hedwig4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1030 in Mons, Belgie; is gestorven op 15 mrt 1086 in Mechelen, Belgie; is begraven op 18 mrt 1086.

    Richilde is getrouwd met Herman van Henegouwen in 1045 (civil). Herman is geboren in 1030; is gestorven in 1050. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Richilde is getrouwd met Boudewijn VI van Henegouwen van Vlaanderen in 1050 (civil). Boudewijn (zoon van Boudewijn V van Vlaanderen en Adelheid Capet (Frankrijk)) is geboren circa 1030; is gestorven op 17 jul 1070 in Hasnon, Frankrijk; is begraven in 1070 in Hasnon, Frankrijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 409. Adelheid van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; en is gestorven.
    2. 410. Alix van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1050; en is gestorven.
    3. 411. Boudewijn II van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1056; is gestorven in 1098 in Turkije.

  125. 275.  Reinoud II van Nevers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (150.Willem5, 72.Adelheid4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren circa 1055; is gestorven op 5 aug 1089 in Auxerre, Frankrijk.

    Reinoud is getrouwd met Ida Raimunde de Forez in 1072 (civil). Ida (dochter van Artaud IV de Forez) is geboren in 1045; is gestorven in 1095. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 431. Ermengarde van Nevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1073; is gestorven in 1105.

    Reinoud is getrouwd met Agnes van Beaugency in 1080 (civil). Agnes (dochter van Lanzelin II van Beaugency en Alberge) is geboren in 1060; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 432. Willem II van Nevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1083; is gestorven op 21 aug 1148.
    2. 433. Robrecht de Ligny  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1085; en is gestorven.

  126. 276.  Willem van Tonnerre Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (150.Willem5, 72.Adelheid4, 24.Hugo3, 5.Hadewich2, 1.Mathildis1) is geboren in 1056; is gestorven in 1090.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 434. Aldesina van Nevers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1080; en is gestorven.