Stamboom Vennik

Elisabeth van den Bossche

Elisabeth van den Bossche

Vrouwelijk ca. 1300 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Elisabeth van den Bossche is geboren circa 1300; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Herbaren van Amstel van IJsselsteijn. Herbaren (zoon van Heer Gijsbert V van Amstel van IJsselsteijn en Bertha van Arkel van Heukelom) is geboren in 1282; is gestorven op 2 okt 1333. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Agnes van Amstel van IJsselsteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1330; en is gestorven.
    2. 3. Bertha van IJsselsteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1330; is gestorven in 1365.
    3. 4. Mechteld van Amstel van IJsselsteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1335; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Agnes van Amstel van IJsselsteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Elisabeth1) is geboren circa 1330; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Dirck van Houwelingen. Dirck is geboren in 1325; is gestorven in 1375. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Bertha van IJsselsteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Elisabeth1) is geboren in 1330; is gestorven in 1365.

    Gezin/Partner: Herman Jacobsz van Lockhorst. Herman (zoon van Jacob Hermensz van Lockhorst en Mechteld van Groenewoude) is geboren circa 1310 in Oud-Wulven; is gestorven circa 1407 in Oud-Wulven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Mechteld van Amstel van IJsselsteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Elisabeth1) is geboren circa 1335; en is gestorven.