Stamboom Vennik

Jacob van Zuijlen van Nijeveldt

Jacob van Zuijlen van Nijeveldt

Mannelijk ca. 1490 - 1545  (55 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jacob van Zuijlen van Nijeveldt is geboren circa 1490; is gestorven op 17 aug 1545.

    Jacob is getrouwd met Theodora van Wassenaer van Duijvenvoorde circa 1517 (civil). Theodora (dochter van Jan van Wassenaer van Duijvenvoorde en Elisabeth van Renesse) is geboren circa 1500; is gestorven op 19 dec 1532. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jacob is getrouwd met Judith van Renesse van Wulven circa 1535 (civil). Judith (dochter van Johan VIII van Renesse van Wulven en Geertruid Johanna Gerardsdr van Heemskerck) is geboren in 1497 in Utrecht; is gestorven op 6 nov 1556. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Judith van Zuijlen van Nijeveldt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1535; en is gestorven.
    2. 3. Amelis van Zuijlen van Nijeveldt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1538; is gestorven op 11 mei 1621 in Amersfoort.


Generatie: 2

  1. 2.  Judith van Zuijlen van Nijeveldt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jacob1) is geboren circa 1535; en is gestorven.

    Judith is getrouwd met Willem Bentinck tot Beerenkamp circa 1555 (civil). Willem is geboren circa 1520; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Amelis van Zuijlen van Nijeveldt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jacob1) is geboren in 1538; is gestorven op 11 mei 1621 in Amersfoort.

    Amelis is getrouwd met Catharina van Blois van Treslong circa 1585 (civil). Catharina (dochter van Hugo van Blois van Treslong en Catharina van Egmond van Meerenstein) is geboren circa 1540; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]