Stamboom Vennik

Djasir

Djasir

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Djasir en is gestorven.

    Gezin/Partner: Jules Louis Gabriël Brunet de Rochebrune. Jules (zoon van Karel Brunet de Rochebrune en Anna Elisabeth Wilhelmina Cornelia Siebel) is geboren op 16 aug 1861 in Nijmegen; is gestorven op 25 sep 1934 in Malang, Indonesie. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Albert Brunet de Rochebrune  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1887; en is gestorven.
    2. 3. Louis Brunet de Rochebrune  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 apr 1889 in Bogor, Indonesie; is gestorven op 31 okt 1950 in Zuidhorn.


Generatie: 2

  1. 2.  Albert Brunet de Rochebrune Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Djasir1) is geboren in 1887; en is gestorven.

  2. 3.  Louis Brunet de Rochebrune Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Djasir1) is geboren op 2 apr 1889 in Bogor, Indonesie; is gestorven op 31 okt 1950 in Zuidhorn.

    Louis is getrouwd met Sophie Hercules op 26 jun 1918 (civil) in Tegal, Indonesie. Sophie is geboren op 27 jun 1897 in Tegal, Indonesie; is gestorven op 23 jan 1993 in Rijswijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Emile Gabriël Brunet de Rochebrune  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 mei 1919 in Slawi; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 4.  Emile Gabriël Brunet de Rochebrune Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Louis2, 1.Djasir1) is geboren op 17 mei 1919 in Slawi; en is gestorven.