Stamboom Vennik

Philip de Neve

Philip de Neve

Mannelijk ca. 1580 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Philip de Neve is geboren circa 1580; en is gestorven.

    Philip is getrouwd met Margretha de Wijzele circa 1610 (civil). Margretha en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anthonis Philipsz de Neve  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1615 in Bergen op Zoom; is gedoopt op 10 jan 1615 in Bergen op Zoom; en is gestorven.
    2. 3. Maetke Philipsdr de Neve  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1617 in Bergen op Zoom; is gedoopt op 22 jan 1617 in Bergen op Zoom; en is gestorven.
    3. 4. Johanna Philipsdr de Neve  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1620 in Bergen op Zoom; is gestorven op 11 feb 1657.


Generatie: 2

  1. 2.  Anthonis Philipsz de Neve Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Philip1) is geboren in 1615 in Bergen op Zoom; is gedoopt op 10 jan 1615 in Bergen op Zoom; en is gestorven.

  2. 3.  Maetke Philipsdr de Neve Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Philip1) is geboren in 1617 in Bergen op Zoom; is gedoopt op 22 jan 1617 in Bergen op Zoom; en is gestorven.

  3. 4.  Johanna Philipsdr de Neve Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Philip1) is geboren circa 1620 in Bergen op Zoom; is gestorven op 11 feb 1657.

    Johanna is getrouwd met Machiel de Pottere vóór 1655 (civil). Machiel en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Johanna is getrouwd met Dierck Jansz Reijgersman op 23 mei 1656 (civil) in Bergen op Zoom. Dierck (zoon van Jan Reijgersman en Stoffelina van Someren) is gestorven op 14 aug 1678. [Gezinsblad] [Familiekaart]