Stamboom Vennik

Barthout Hendriksz van Assendelft

Barthout Hendriksz van Assendelft

Mannelijk 1324 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Barthout Hendriksz van Assendelft is geboren in 1324; en is gestorven.

    Barthout is getrouwd met Margaretha van Polanen (Wassenaar) in 1348 (civil) in Monster. Margaretha (dochter van Ridder Jan I van Polanen en Catharina van Brederode) is geboren in 1328 in Monster; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Dirk Barthoutsz van Assendelft  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1350 in Assendelft; en is gestorven.
    2. 3. Geertruijt Barthoutsdr van Assendelft  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1352; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Dirk Barthoutsz van Assendelft Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barthout1) is geboren in 1350 in Assendelft; en is gestorven.

  2. 3.  Geertruijt Barthoutsdr van Assendelft Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barthout1) is geboren in 1352; en is gestorven.