Stamboom Vennik

Cornelis Heyndricksz Besemer

Cornelis Heyndricksz Besemer

Mannelijk 1472 - ca. 1510  (38 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis Heyndricksz Besemer is geboren in 1472 in Hendrik-Ido-Ambacht; is gestorven circa 1510 in Sandelingen-Ambacht.

    Gezin/Partner: Cornelia. Cornelia is geboren circa 1475; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Marijgen Cornelisdr Besemer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1510; en is gestorven.
    2. 3. Aert Cornelisz Besemer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Marijgen Cornelisdr Besemer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren circa 1510; en is gestorven.

    Marijgen is getrouwd met Vranck Gijsbrechtsz van den Nes in 1549 (civil). Vranck is geboren in 1509; is gestorven in 1574. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Aert Cornelisz Besemer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) en is gestorven.