Stamboom Vennik

Agnes van Keppel

Agnes van Keppel

Vrouwelijk 1290 - 1340  (50 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Agnes van Keppel is geboren in 1290; is gestorven in 1340.

    Agnes is getrouwd met Jan Steefsz van Lynden in 1305 (civil). Jan (zoon van Jan van Lynden en Agnes van Randerode) is geboren in 1282; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Goswijn Jansz van Lynden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1306; en is gestorven.
    2. 3. Steven van Lynden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1308; en is gestorven.
    3. 4. Ermgarde van Lynden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1310; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Goswijn Jansz van Lynden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Agnes1) is geboren in 1306; en is gestorven.

    Goswijn is getrouwd met Agnes von Grontstein circa 1331 (civil). Agnes is geboren circa 1310; is gestorven op 21 okt 1342. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Goswijn Goosensz van Lynden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1333 in Lienden; en is gestorven.

  2. 3.  Steven van Lynden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Agnes1) is geboren in 1308; en is gestorven.

  3. 4.  Ermgarde van Lynden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Agnes1) is geboren in 1310; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Otto van Bylandt. Otto is geboren circa 1306; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Otto van Bylandt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1330; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 5.  Goswijn Goosensz van Lynden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Goswijn2, 1.Agnes1) is geboren circa 1333 in Lienden; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Aliza van Appelthorn. Aliza is geboren circa 1337 in Appelthern, Duitsland; is gestorven op 19 apr 1376. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Sophia Goosensdr van Lynden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1369 in Lienden; en is gestorven.

  2. 6.  Otto van Bylandt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Ermgarde2, 1.Agnes1) is geboren in 1330; en is gestorven.

    Otto is getrouwd met Christina van Arnhem in 1362 (civil). Christina is geboren in 1335; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Johan Ottensz van Bylandt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1364; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 7.  Sophia Goosensdr van Lynden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Goswijn3, 2.Goswijn2, 1.Agnes1) is geboren circa 1369 in Lienden; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Joost Butkens van Reede. Joost is geboren circa 1365; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Steven Jansz Butkens van Griethuysen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1410; is gestorven op 3 okt 1475 in Antwerpen, Belgie.

  2. 8.  Johan Ottensz van Bylandt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Otto3, 4.Ermgarde2, 1.Agnes1) is geboren in 1364; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. Jan Jansz van Bylandt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1400; en is gestorven.