Stamboom Vennik

Adriaen Quirijnsz Biesheuvel

Adriaen Quirijnsz Biesheuvel

Mannelijk 1579 - vóór 1654  (< 74 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Adriaen Quirijnsz Biesheuvel is geboren in 1579; is gestorven vóór 1654.

    Gezin/Partner: Lijsken Jansdr op de Stoup. Lijsken (dochter van Jan op de Stoup) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrick Adriaensz Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1612 in Babylonienbroek; is gedoopt op 15 jan 1612; en is gestorven.
    2. 3. Maria Ariensdr Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1615 in Babylonienbroek; is gestorven in 1690.
    3. 4. Crijn Ariensz Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1618 in Babylonienbroek; is gedoopt op 29 apr 1618 in Babylonienbroek; en is gestorven.
    4. 5. Arien Adriaensz Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1620 in Babylonienbroek; is gedoopt op 24 mei 1620 in Babylonienbroek; is gestorven op 16 mei 1688.
    5. 6. Wouter Ariensz Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1621; en is gestorven.
    6. 7. Jan Ariensz Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1622 in Babylonienbroek; en is gestorven.
    7. 8. Sabina Ariensdr Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1623; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Mayken de Keijser. Mayken en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Hendrick Adriaensz Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren in 1612 in Babylonienbroek; is gedoopt op 15 jan 1612; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Geertuijd Huijbertsdr van Osch. Geertuijd (dochter van Huibert Vijversz van Osch en Anneke Philipsdr van Leefdael) is geboren circa 1615; is gestorven vóór 1665. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Maria Ariensdr Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren circa 1615 in Babylonienbroek; is gestorven in 1690.

    Gezin/Partner: Adriaen van Pelt. Adriaen en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Crijn Ariensz Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren in 1618 in Babylonienbroek; is gedoopt op 29 apr 1618 in Babylonienbroek; en is gestorven.

  4. 5.  Arien Adriaensz Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren in 1620 in Babylonienbroek; is gedoopt op 24 mei 1620 in Babylonienbroek; is gestorven op 16 mei 1688.

    Gezin/Partner: Maijken Thonisdr. Maijken en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Merten Ariensz Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1642 in Babylonienbroek; is gedoopt op 9 jun 1642 in Babylonienbroek; en is gestorven.
    2. 10. Elisabeth Ariensdr Biesheuvel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1650 in Babylonienbroek; is gedoopt op 28 nov 1650 in Babylonienbroek; en is gestorven.

  5. 6.  Wouter Ariensz Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren circa 1621; en is gestorven.

  6. 7.  Jan Ariensz Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren circa 1622 in Babylonienbroek; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Maijke Huijbertsdr van Osch. Maijke (dochter van Huibert Vijversz van Osch en Anneke Philipsdr van Leefdael) en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 8.  Sabina Ariensdr Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Adriaen1) is geboren circa 1623; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Corstiaen van Berckel. Corstiaen en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 9.  Merten Ariensz Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Arien2, 1.Adriaen1) is geboren in 1642 in Babylonienbroek; is gedoopt op 9 jun 1642 in Babylonienbroek; en is gestorven.

  2. 10.  Elisabeth Ariensdr Biesheuvel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Arien2, 1.Adriaen1) is geboren in 1650 in Babylonienbroek; is gedoopt op 28 nov 1650 in Babylonienbroek; en is gestorven.